Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як міський пляж «Золотий берег» готують до відкриття сезону
УБП


Home net

Як міський пляж «Золотий берег» готують до відкриття сезону

Міський пляж «Золотий берег» активно готують до відкриття сезону, яке заплановане на 6 червня.Робітники приводять до ладу територію, підфарбовують майданчики. У фуд-зонах пляжу також йде робота. Підприємці вже потроху завозять продукцію, монтують столики та парасольки. У фуд-зонах цього року діятимуть деякі обмеження у зв’язку з карантином.

Микола Гоголь, директор КП «Паркування та ринок»: «На літніх майданчиках не повинно бути більше 3 чоловік за одним столом і відстань між людьми повинна бути не менше 1,5 м».

Цього року рівень води у Десні впав у порівнянні з минулорічним приблизно на 17 м, каже очільник комунального підприємства, що опікується пляжем. Тож ширина берега стала значно більшою. Пісок тут у хорошому стані. Завозити новий поки не будуть.

Микола Гоголь, директор КП «Паркування та ринок»: «Поки що ми пісок не просіювали, тому що йде постійно дощ. А він просіюється тільки сухим. Як тільки буде погода, ми його просіємо. Але він прочищений і до пляжного сезону він вже майже готовий».

На «Золотому березі» також змонтують нову зону для малечі. Так званий лягушатник вирішили зробити з яскраво-жовтих надувних буїв. Адже стару конструкцію постійно ламали.

Микола Гоголь, директор КП «Паркування та ринок»: «Малі діти ні, а більш дорослі діти та й дорослі люди залазили на сітку і ламали її. Наші хлопці її постійно ремонтували. Потім, коли вода уходила, переставляли труби, переставляли цю сітку. А зараз буде трошки легше – підняли груз, переставили як нам треба і все».

Зона для купання малечі, як і минулого року, розміститься навпроти рятувальної вишки. Її довжина складає 30 м, ширина десь 15 м, - в залежності від глибини річки.

Микола Гоголь, директор КП «Паркування та ринок»: «На надувному буї можна дуркувати і не поранитись. Знизу буде натягнута сітка. Буй надувний, лагодиться легко та швидко, але будемо сподіватися, що наші люди не будуть займатися вандалізмом».

Усі верби неподалік від берега кронували. Адже дерева вже старі і можуть бути небезпечні при сильному вітрі.

Микола Гоголь, директор КП «Паркування та ринок»: «Чому прийняли рішення по обрізці дерев? Тому що при великому вітрі дуже велика гілка впала на роздягальню. Дві роздягальні були серйозно пошкоджені. Ми їх відремонтували. А також розбило лавку».

При в’їзді на пляж стоятиме електрокар для людей з інвалідністю.

Як і минулого року на «Золотий берег» курсуватиме маршрутний автобус №15.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пляж «Золотий берег», Микола Гоголь, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект