Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З 1 червня громадський транспорт курсуватиме повноцінно і без спецперевезень


Home net

З 1 червня громадський транспорт курсуватиме повноцінно і без спецперевезень

Без тимчасових перепусток.

Від понеділка, 1 червня, громадський транспорт у Чернігові курсуватиме повноцінно і без спецперевезень.Ініціативу міського голови скасувати спецрейси у зв’язку з частковим послабленням карантинних заходів, підтримали на позачерговому засіданні виконавчого комітету 28 травня.

У муніципалітеті кажуть, так як за час пандемії у місті COVID-19 зафіксували у 44 людей, 12 вже одужало, а 32 хворих лише 7 лікуються стаціонарно, показники захворюваності дозволяють зняти деякі обмеження у роботі міського пасажирського транспорту.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «В принципі, всі цифри у Чернігові дозволяють пом’якшувати карантин, і ми максимально вживаємо цих заходів, для того, щоб і бізнес, і люди працювали. Звичайно, якщо вони будуть працювати і будуть відкриватися все нові й нові об’єкти, а ви знаєте, що з першого числа у нас починають в повному режимі працювати дитячі садочки, тому значно більшій кількості чернігівців треба буде добиратися на роботу і в садочок вести дітей. Тому абсолютно логічним є рішення про відновлення роботи громадського транспорту».


Якщо впродовж двох місяців для підвозу людей до місця роботи спецперевезення діяли з 6-ї до 9-ї ранку та з 16-ї до 19-ї години, то з 1 червня міський транспорт працюватиме як і до карантину.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Більше того, ми спробуємо збільшити кількість транспорту, хоча б в години пік. Для того, щоб у нас не було черг і не було натовпу на зупинках, і натовпу в маршрутках».

Фактично тимчасові посвідчення не потрібні вже з 30 травня. Адже за попередніми правилами, у вихідні громадський транспорт був загальнодоступним.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Вже в суботу в нас транспорт буде працювати в звичайному режимі, згідно того рішення, яке ми приймали тиждень тому. Тобто вже в суботу ми працюємо в звичайному режимі».

В профільному управлінні зазначають, що згідно постанови Кабінету Міністрів, обов’язковим залишається носіння засобів індивідуального захисту в авто- та електротранспорті та обмеження по наповненості транспортного засобу, відповідно до кількості місць для сидіння.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спецперепустки, транспорт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект