Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ефективно реагувати на надзвичайні ситуації на воді: рятувальники провели тренування
УБП


Home net

Ефективно реагувати на надзвичайні ситуації на воді: рятувальники провели тренування

Чернігівські рятувальники тренуються ефективно реагувати на можливі надзвичайні події на водоймах. Такі навчання спрямовані на те, аби зменшити кількість трагічних випадків на воді серед рибалок та відпочивальників, кількість яких значно збільшиться з початком пляжного сезону.Традиційно тренування проводять за попередньою легендою.

Олексій Чалишев, заступник начальника оперативно-координаційного центру УДСНС в області: «В місті Чернігові на території міського пляжу «Золотий берег» проводилась перевірка боєготовності підрозділу міста Чернігова щодо проведення рятувальних робіт на воді. За задумом навчань, потерпілий випав з човна під час риболовлі та почав тонути».

За легендою крики про допомогу почули перехожі, які і викликали надзвичайників.


До місця події оперативно прибули підрозділи аварійно-рятувального загону спецпризначення. Рятувальники човном дістались до потопаючого, після чого підняли його з води та транспортували до берега.

Загалом до тренування задіяли 4 одиниці спецтехніки та 21 особу особового складу.

Олексій Чалишев, заступник начальника оперативно-координаційного центру УДСНС в області: «До проведення рятувальних робіт залучались співробітники аварійно-рятувального загону та обласної водолазно-рятувальної служби. Загальна оцінка діям рятувальників – добре».

Рятувальники закликають містян та гостей дотримуватись правил поведінки біля водойм і безпосередньо на воді. Та наголошують, якщо надзвичайна ситуація таки трапилась, головне не панікувати та максимально довго триматися на воді.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рятувальники, річка Десна, потопельник, тренування, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект