Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Валу почалися роботи з демонтажу недобудови «Дворянських зібрань»
УБП


Home net

На Валу почалися роботи з демонтажу недобудови «Дворянських зібрань»

28 травня на Валу почалися роботи з демонтажу недобудови будинку «Дворянських зібрань».Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «В наступному році було б 10 років з того дня, коли завершилося будівництво, в тому стані, в якому воно було залишено, цієї недобудови. З 2011 року це був символ безгосподарності в Чернігові, тому що його треба було або добудувати, або демонтувати. Коли міський голова Владислав Атрошенко переміг на виборах, таку задачу і поставив. В результаті було прийнято рішення йти в суди. І протягом тривалих судових процесів, на які наші юристи витратили не одну годину і не один суд відбувся, все-таки було ухвалено остаточне рішення про демонтаж цієї недобудови».

Наразі на майданчику йдуть підготовчі роботи.

Дмитро Рахаєв, виконроб ТОВ «Фірма Добробуд»: «Сегодня мы начали. Сегодня идет обустройство площадки, вырубываем лес, заросли. Привезли вагончики. Ставим забор. Как видите, стоит кран и мы уже начали разбирать».

Спочатку планують знімати фундаментні блоки по центру майданчика, а потім перейти до двох бокових споруд.

Дмитро Рахаєв, виконроб ТОВ «Фірма Добробуд»: «Самое сложное здесь будет, я считаю, большое количество монолитного бетона, который надо будет долбить. А территория такая, что технике тяжело зайти, поэтому много будет ручной работы. То есть ручными отбойными молотками».

Демонтаж будинку «Дворянських зібрань» триватиме близько 3 місяців.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Ми ставимо задачу, щоб вона була демонтована до 1 вересня. Тобто у них трошки більше ніж 3 місяці на цю роботу. Відповідно, як тільки вони підписали угоду, так само швидко вони приступили, щоб не втрачати час. Я сподіваюся, що вони виконають вчасно. І в будь-якому разі в 2020 році там вже буде рівна земельна ділянка. Далі буде газон і не буде цієї недобудови, яка псувала вигляд історичного Валу – перлини Чернігова, і на ній травмувалася протягом 10 років не одна дитина, не один підліток. І взагалі, ось це, що ми бачимо, це ганьба для такого міста як Чернігів».

Завершивши демонтаж, компанія має також провести земляні роботи на ділянці.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: демонтаж, Дмитро Рахаєв, ТОВ «Фірма Добробуд», Дворянське зібрання, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект