Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Вознесіння Господнє українці ставлять свічки за померлих родичів, і просять пробачення за завдану кривду сусідам і рідним
УБП


Home net

На Вознесіння Господнє українці ставлять свічки за померлих родичів, і просять пробачення за завдану кривду сусідам і рідним

28 травня православні українці відзначають свято Вознесіння Господнього. Згідно з церковним вченням у цей день Ісус Хрестос зійшов на небо оскільки його земне служіння закінчилося.Отець Роман (Кіник), настоятель храму святої Великомучениці Катерини: «Що ми святкуємо? Ми святкуємо те, що Христос вознісся на небо. Вознісся, але з обіцянкою, якщо я не піду, то дух святий не прийде до вас, тому я повинен піти звідси, щоб до вас прийшов утішитель. І ось ця обіцянка послати нам духа святого – утішителя, якраз і є великим святом для кожного із нас».

Вознесіння Господнє одне з найбільших великих церковних свят, яке відзначають на 40 день після Великодня, і завжди припадає на четвер.

Отець Роман (Кіник), настоятель храму святої Великомучениці Катерини: «Сьогоднішній день є святом і днем святковим, і в сьогоднішній день також не прийнято робити якоїсь важкої праці, тому стараємось провести цей день у роздумуванні над священним писання, над сьогоднішнім святом, присвятити одне одному час, щоб радістю наповнювати свої сім’ї, своє серце і щоб Господь був поруч із нами завжди».

У цей день українці відвідують церкву і ставлять свічки за померлих родичів, і просять пробачення за завдану кривду сусідам і рідним.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Вознесіння Господнє, отець Роман, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект