Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Подорожчав проїзд у приміських маршрутних таксі Чернігова


Home net

Подорожчав проїзд у приміських маршрутних таксі Чернігова

З 8 до 10 гривень подорожчала вартість проїзду у приміських маршрутах з 25 травня. Проїзд у маршрутках № 1, 3, 5 в межах Чернігова коштує 6 гривень, за межі міста – 10. Ціну підняли, коли після карантину поновили роботу громадського транспорту. Як реагують чернігівці на збільшення ціни, та чи влаштовує їх теперішній графік перевезень - дивіться в сюжеті.З понеділка у Чернігові громадський транспорт курсує в рамках спецперевезень та в звичайному режимі. З 6 до 9 години ранку та з 16-ої до 19-ої маршрутки і тролейбуси їздять з перепустками та без пільг, в інший час без перепусток, але з пільгами.

Начальник управління транспорту міської ради Олександр Рижий каже, перед запуском громадського транспорту рекомендували перевізникам залишити минулорічну вартість проїзду.

«Уряд обмежив у кількості сидячих місць, то, відповідно, пасажиропотік буде зменшуватись і - збільшуватись ціна».


«Маршрути, які виходить за межі міста, то перевізники встановлюють тариф згідно з розрахунком, відповідно до рішення виконкому. Тобто міська рада не встановлює на даних маршрутах тарифи».

Олександр Рижий каже, Чернігівське управління транспорту розгляне можливість скасування з 1 червня тимчасових перепусток для проїзду у громадському транспорті в ранковий час.

«Нам потрібно буде переглянути рішення, тому що, якщо 1 червня відкриваються садочки, то потрібно, мабуть, зробити транспорт для всіх – тому що піднімається це питання теж».

Перевізники 1, 3 та 5 маршрутів на дзвінки кореспондентів Суспільного не відповідають. Ми залишаємо їм можливість пояснити, чим мотивували підвищення ціни на проїзд.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: проїзд, подорожчання, автобуси, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект