Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Хлопці, що «прикрасили» будівлі на Рокоссовського не лише заплатять штраф, а і зафарбують намальоване
УБП


Home net

Хлопці, що «прикрасили» будівлі на Рокоссовського не лише заплатять штраф, а і зафарбують намальоване

Двоє юнаків в ніч з 23 на 24 травня пройшлися вулицею Рокоссовського, залишаючи на фасадах будівель написи та графіті. Зловмисників зафіксували камери спостереження. Відео з яких «Муніципальна варта» міста оперативно оприлюднила в соцмережах.Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»:
«Двоє молодиків у вечірній час, це було приблизно 12 година, ходили обмальовували. Що на це їх до цього підштовхнуло, так це напевно, їх безрозсудність та неповага до мешканців міста. Ходили розмальовували, знімали це все на відео».

Завдяки цьому телефонному відео зловмисників знайшли менше, ніж за добу. Небайдужий чернігівець, побачивши відео опубліковане муніципалами, а згодом в мережі зняте самими хлопцями передав останнє «Муніципальній варті».

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»:
«Громадянин прислав нам це відео, за що ми йому дуже дякуємо. І по відео ми вже встановили зв’язки цих людей. Після цього передали всі дані в поліцію».

Дільничні інспектори, виїхавши за адресами, які попередньо з’ясувала «Муніципальна варта», допитала зловмисників. 24-річні хлопці визнали свою провину та зізнались у скоєному.

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «Це чернігівські хлопці. Один з них проживає більшу частину за кордоном. Я так розумію, він там і працює, і навчається».

Тепер хлопці змушені будуть привести будівлі до колишнього вигляду та власним коштом пофарбувати обмальовані фасади.

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «В нас є домовленість, що вони зафарбують ті написи, які вони зробили. Але ж ми хочемо, щоб вони не просто краскою взяли та й зафарбували написи, а відповідно до фасаду, як вони й були. Зараз вони спілкуються з дитячою поліклінікою, з магазином «Квартал». І відповідно ці роботи вони мають провести самі і привести у відповідність ці всі фасади будівель».

По кожній з обмальованих будівель на юнаків складено адміністративні протоколи за 152 статтею Кодексу про адмінправопорушення «Порушення правил благоустрою». Що тягнуть за собою накладання штрафу.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фасад, зловмисники, КП «Муніципальна варта», «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект