Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові продовжується демонтаж МАФів: вулиці стають більш європейськими


Home net

У Чернігові продовжується демонтаж МАФів: вулиці стають більш європейськими

Вулиці Чернігова поступово приводять до європейського вигляду. Зокрема продовжується демонтаж малих архітектурних форм, а саме, кіосків та зупинкових комплексів різних за формою та колькором, не рідко в поганому стані, що не відповідають правилам благоустрою міста і не мають дозвільних документів на подальшу роботу.Найближчим часом за рішенням виконкому із вулиць мають зникнути ще 9 таких тимчасових споруд.

У «Муніципальній варті» кажуть, чимало підприємців, у яких закінчився договір-оренди земельної ділянки, обговорюють строки та переносять кіоски самостійно. Якщо відповідно припису власники не прибрали конструкцію у встановлені терміни, вони можуть забрати і на штрафмайданчику, оплативши відповідно послуги з демонтажу, відновлення благоустрою та зберігання МАФу.

На місці таких комплексів встановлюють уніфіковані зупинки громадського транспорту. Натомість решту кіосків власникам рекомендують перенести у місця спеціально відведені для торгівлі, аби вони не псували зовнішнього вигляду центральних та інших вулиць міста.

Загалом від початку року виконавчий комітет міської ради погодив знесення понад 40 таких МАФів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: МАФ, кіоск, демонтаж, КП «Муніципальна варта», «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект