Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Жителя Бахмача підозрюють у створенні порноконтенту за участі дітей


Home net

Жителя Бахмача підозрюють у створенні порноконтенту за участі дітей

28-річного жителя Бахмача підозрюють у тому, що він знімав і розповсюджував відео порнографічного змісту за участі своєї родички, про це сказав старший інспектор відділу протидії кіберзлочинам в області Артем Олещенко.Артем Олещенко, старший інспектор з особливих доручень відділу протидії кіберзлочинам в Чернігівській області: «В рамках міжнародного співробітництва, зокрема з нашими колегами з Канади та австралійського союзу було отримано інформацію про те, що мешканець Чернігівської області, а саме, міста Бахмач, причетний до розповсюдження зображень, які можуть відноситися до дитячої порнографії. На даний час зафіксовано факти розповсюдження фотографій, попередню це 6-річна та 10-річна малолітні дівчинки. Ця старша дівчинка являється сестрою співмешканки цього громадянина. З 6-річною дитиною є певні родинні зв’язки, але не зі співмешканкою, а це дальні родинні зв’язки».

У ході обшуку в жителя області вилучили комп’ютерну техніку. Наразі вирішується питання про проведення експертиз, які встановлять, чи дійсно відносяться фото до порнографічної продукції.

Чоловіка не затримували. Якщо суд визнає його винним, йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

Загалом з 18 по 23 травня кіберполіція спільно з прокуратурою провела 54 обшуки в різних областях України в рамках спецоперації «Павутина». Чотирьом фігурантам кримінального провадження готують пред’явити підозри.

- Скільки відео загалом зняв?
- Чотири чи п’ять.
- Місце зйомок?
- Тут один чи два, в крайслері і на хаті одній погодинній.

Олександр Гринчак, начальник департаменту кіберполіції НПУ: «В результаті чотирьох осіб вдалося задокументувати і встановити причетність їх до сексуального насильства над дітьми. Це саме в Чернігівській, Волинській, Дніпропетровській та Вінницькій областях. Один із зловмисників вчиняв насильницькі дії відносно своєї дитини, в голому вигляді знімав на відео. Інший входив в злочинний зговір з матерями. Матері завідома давала своїх дітей з метою вчинення відносно них насильницьких дій, проведення зйомки в голому вигляді, за яке отримували грошове винагородження».

Відео та фото розміщувалися на закритих форумах у мережі інтернет. Під час обшуків вилучили комп’ютерну техніку, яку направили на проведення експертиз та 6 Гб протиправного контенту, повідомляють у кіберполіції. На відео та фото було загалом 8 дітей віком від 7 до 14 років, які стали жертвами сексуального насильства.

Кримінальні провадження порушили за двома статтями: розповсюдження та виготовлення дитячої порнографії та сексуальне насильство відносно дітей.

Сюжет телеканалу UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: порнографія, малолітні діти, Бахмач, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект