Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вихованці дитсадочка будуть засмучені необхідністю тримати дистанцію один від одного, - директорка ДНЗ №21


Home net

Вихованці дитсадочка будуть засмучені необхідністю тримати дистанцію один від одного, - директорка ДНЗ №21

Дитячі садочки Чернігова готуються до відкриття. Згідно з розпорядженням міського голови, вони відновлять роботи з понеділка, 1 червня. Тому у працівників цих закладів є майже тиждень, щоб зробити генеральне прибирання, причепурити газони, полагодити протікання, тощо.Тим не менш, МОЗ України встановив цілий ряд обмежень щодо вихователів, батьків та навіть самих дітей, які відвідуватимуть садочки.

Наталія Осташкова, директорка ДНЗ №21: «Доступ батьків до дошкільного закладу буде заборонений. Дітки будуть прийматися тільки на вулиці. Кожен заклад визначить час, коли вони будуть приймати дітей. Ми для себе визначили – вранці з 07:30 до 08:30. Потім заклад буде зачинений, тому що режим карантинний, і ходіння сторонніх осіб і т.д. буде заборонений».

Окрім звичних процедур, на кшталт, дезінфекції та перевірок температури, у садочках обмежать кількість занять та ігор з близьким фізичним контактом, віддаючи перевагу прогулянкам на свіжому повітрі. Заборонені м’які іграшки, килими з довгим ворсом, багаторазові рушники, тощо.

Керівники особливо популярних ДНЗ, де групи заповнені максимально, навіть радять батькам пошукати інші варіанти розміщення їхніх дітей на період карантину.

Наталія Осташкова, директорка ДНЗ №21: «Інший садочок вони не оберуть. Але ж є з дитиною кому посидіти – є бабусі, рідні. Наше завдання виконати чітко рекомендації МОЗ, щоб не допустити розповсюдження коронавірусної інфекції».

На думку Наталії Осташкової, вихованці дитсадочка будуть засмучені необхідністю тримати дистанцію один від одного і не збиратися великими групами. Але кожному вихованцю обіцяють знайти яке-небудь заняття, яке буде цікавим і на одинці – малювання, плетіння, аплікації, тощо.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитсадок №21, Наталія Осташкова, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект