Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чергове послаблення карантинних заходів у Чернігові


Home net

Чергове послаблення карантинних заходів у Чернігові

Міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження про послаблення карантинних заходів у Чернігові.Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «З 1 червня поновлюють роботу та відкриють свої двері дитячі садочки, музичні школи, школа-мистецтв та художні школи в Чернігові. А також фітнес-центрі та спортивні клуби, і інші заклади пов’язані зі спортом. З 10 червня поновлюються культурні заходи на свіжому повітрі. Такі як наприклад «Зелена сцена». Відкривають свої двері ресторани. Я маю на увазі приміщення, бо літні майданчики вже працюють. А також культурні заходи в приміщеннях, з розрахунку 5 кв. м на одну особу».

Таке пом’якшення, каже Олександр Ломако, пов’язане з постановою Кабміну, яка дозволяє містам вводити адаптивний карантин. Це можливо, якщо кількість хворих не перевищує 12 осіб на 100 тисяч населення. В Чернігові цей показник становить 3,5. Друга умова: завантаженість ліжок в інфекційному відділенні до 50%. В Чернігівській міській лікарні №2 на лікуванні перебувають 9 пацієнтів з COVID-19.


Охоплення тестування понад 12 осіб на 100 тисяч – третя умова. В Чернігові 125 на 100 тисяч.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Зараз ми по всім критеріям відповідаємо вимогам Кабінету Міністрів, тому підписано розпорядження, згідно з яким карантин послаблюється в місті Чернігові. Але ж кожного тижня ці дані будуть моніторитися. І якщо щось буде змінюватися, то відповідно будуть змінюватися і заходи».

Тож потрібно дотримуватися всіх заходів безпеки.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин, послаблення, Олександр Ломако, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект