Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чи витримав транспорт перший день?
УБП


Home net

Чи витримав транспорт перший день?

Чернігівський громадський транспорт знову працює за звичним графіком.З 25 травня для усіх маршрутів були послаблені карантинні обмеження. Режим перепусток все ще діє в ранці та ввечері. Але з 9-ї до 16-ї години дня можна їздити вільно. Головне не забути маску та займати тільки сидячі місця.

Для поїздки в транспорті, що виїхав з кінцевої ще в час спецперевезень, наявність тимчасового посвідчення є обов’язковою до кінця рейсу.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку ЧМР: «Автобус або тролейбус може відправитись о 8:50 з кінцевої, то поки він закінчить свій рейс, він працює ще в спеціальному режимі. Це не означає, що о 9-й годині вже включається звичайний режим».

Отримати спецперепустки для своїх працівників роботодавці можуть і досі, звернувшись до оргвідділу міської ради. Що ж стосується пільгового проїзду, то він діє лише в режимі звичайних перевезень, тобто з 9-ї до 16-ї та після 19-ї години.

Андрій, водій автобусу №37: «Масочного режиму всі дотримуються. Люди ще не звикли, бо до цього були спецперевезення. Тому, хто їздив, ті й їздять. А зараз не знаю, пусте місто».

Водії відмічають, у перший день після повернення транспорту, ажіотажу в Чернігові майже немає. Навіть в районі Центрального ринку, де на зупинках традиційно бувають скупчення людей, сьогодні не дуже людно. Автобуси також часто проїжджають практично порожніми, тому і проблем з тим, щоб розвезти усіх бажаючих не виникає.

Чернігівці адаптувалися до транспортних обмежень і тепер справляються, хто як уміє.

«Мені жилось без транспорту нормально, бо я тут поряд мешкаю, тому могла пішки добратися. Ті співробітники, які чергували і жили далеко, їм виписували перепустки. Але, звісно, це накладало якесь обмеження, незручності. Але це ж так було потрібно, що ж робити».

«З сьогоднішнього дня стало краще. Треба було їхати на біржу, а зараз вже їдемо додому».

«Це добре, що все відновилося. Я зміг до доньки без проблем доїхати».

«У нас особо ничего не поменялось, потому что мы были дома в основном. Вот сегодня надо было ехать и как раз запустили транспорт, то этому никаких изменений мы не видим».

Варто зазначити, що для чернігівців, яким 60 і більше років, поки не діють пільги на дачних маршрутах щочетверга, також на міських маршрутах не дозволяється використовувати автобуси необладнані автоматичними дверима. Ці обмеження встановлені, щоб знизити ризик поширення коронавірусу.З понеділка запрацювали всі міські маршрути, окрім 27-го. Він курсуватиме з 26 травня.

Що ж стосується дачних маршрутів, то вони відновили свою роботу від 23 травня. А це 8, 18, 36С, 46 та 47. Маршрут 22С не запрацював в зв’язку з відсутністю перевізника.

Деякі тимчасові зміни в транспортній мережі відбулись також у зв’язку з проведенням в місті ремонтних робіт та перекриттям вулиць.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку ЧМР: «У нас перекрите перехрестя Котляревського – проспекту Миру, тобто там не працює 3 та 4 тролейбусний маршрут. Автобуси об’їжджають це місце паралельною вулицею. Також у нас перекрита вулиця Київська. По вулиці Київській рухались 17-й і 3-й маршрут. Вони зараз їздять по проспекту. А 9-й тролейбусний маршрут скорочений до Мегацентру».

Рух транспорту, як і раніше, можна буде відстежити за допомогою системи «Дозор». Наразі GPS-трекери працюють не у всіх транспортних засобах. Налагодити повноцінну роботу системи обіцяють найближчим часом».

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку ЧМР: «Сьогодні ще не всі GPS-трекери працюють, так як довго перевізники не працювали і у них відключили дану систему, щоб вони не сплачували за обслуговування. Зараз ведуться перемовини. «Дозор» обіцяє найближчим часом відновити роботу трекерів».

Загалом 25 травня на маршрути вийшло 170 автобусів та 62 тролейбуси. Ознайомитись з графіком руху останніх можна за посиланням.

Gorod.cn.ua за матеріалами телеканалу «Новий Чернігів» та «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, тролейбуси, автобуси, Олександр Рижий, «Новий Чернігів», «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект