Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » KoronaDanceBatle: у Корюківці влаштували танцювальний батл, сім’ями знімають кліпи


Home net

KoronaDanceBatle: у Корюківці влаштували танцювальний батл, сім’ями знімають кліпи

Танцювали вдома з каструлями, на городі з граблями - щоб веселіше проводити час на карантині і зігнати зайві калорії. У Корюківці оголосили батл – танцювальне змагання між сім’ями. Треба було обрати пісню і зробити на неї відеокліп за участю всієї родини. Кліпи викладали на веб-сторінці молодіжної організації «КУБ».Корюківчанка Вікторія Доценко розповідає про кліп, який придумали, відзняли і змонтували родиною для участі в танцювальному сімейному змаганні. Доценки першими прийняли виклик від молодіжної організації «КУБ». Кліпом, каже Вікторія, займалися більше доньки, бо дорослі вдень були на роботі.

«Знімали все окремо. Я окремо, потім тата, потім бабусю. Знімали, хто як танцював, по черзі.»

Потім Доценки передали естафету сім’ї Карпенків.


Людмила Карпенко розповідає: «Оскільки ми товаришуємо сім’ями, ну відмовити було б не гарно. Сумнівались. Діти наші, звичайно, займаються у танцювальному гуртку. У нас з чоловіком, м’яко кажучи, танцювальні здібності посередні. Ну але вже згодились на це, на таку аферу, зняли таке домашнє відео, оскільки позитивно ставимося до життя, стараємося якось його урізноманітнювати, з друзями влаштовуємо такі костюмовані вечірки.»

Хоч кліпи мали бути родинними, у конкурсі вирішили взяти участь жінки, які відвідують Корюківський центр надання соцпослуг, бо, кажуть, вони разом теж сім’я. Наймолодшій – 60, найстаршій - 74. Тренувались у молодіжному центрі. Частину відео знімали вдома у однієї з жінок. Танок придумували разом.

Змонтовані кліпи виклали на сторінці молодіжного центру «КУБ». За два тижні відео набрали понад 20 тисяч переглядів.

Переможців танцювальних боїв визначать за кількістю переглядів. Володимир Онищук, сподівається, що сімейні танцювальні змагання підтримають в інших районах області.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: батл, змагання, танці, Корюківка, Людмила Карпенко, Вікторія Доценко, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект