Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Пласт-Арт» перший серед музеїв відчинив свої двері для відвідувачів


«Пласт-Арт» перший серед музеїв відчинив свої двері для відвідувачів

«Пласт-Арт» перший серед музеїв Чернігові відчинив свої двері для відвідувачів. Ще з березня на глядачів чекали полотна київського живописця Олексія Кулакова.

Через карантин традиційного відкриття виставки за участі художника та гостей музею не відбулось.Перша персональна виставка Олексія Кулакова варта уваги. Адже раніше в «Пласт-Арті» експонувалися лише його окремі твори. Деякі були написані під час перебування у нашому місті.

Понад 70 різножанрових творів представлено для огляду. Зокрема, монументальне полотно «Битва князя Ігоря», яке спеціально доставили із Новгород-Сіверського музею.

Любов митця до історії також відчувається у серії етюдів, або портретів політичних діячів незалежної України, написаних з натури.

Зачаровує художника і краса жіночого тіла.

Виставка Олексія Кулакова триватиме до середини червня. Музей «Пласт-Арт» від 20 травня працює у звичному режимі з дотриманням карантинних норм.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: музей «Пласт-Арт», виставка, Олексій Кулаков, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект