Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Цьогоріч на території школи №1 з'явиться сучасний майданчик для баскетболу та стрітболу


Нормовен

Цьогоріч на території школи №1 з'явиться сучасний майданчик для баскетболу та стрітболу

На території 1-ї школи з’явиться сучасний майданчик для баскетболу та стрітболу.

Роботи з реконструкції поля в четвер, 21 травня, оглянув міський голова. Протягом багатьох років саме тут зосереджувався стрітбольний та баскетбольний рух міста – проводились турніри та відбірні змагання всеукраїнського рівня. Проте поле не відповідало сучасним вимогам та стандартам, і потребувало модернізації.Проєкт з реконструкції один із переможців «Бюджету участі». Втілити в життя його мали протягом 2 років, оскільки для повноцінної реалізації не вистачало близько 1,5 мільйона гривень. За дорученням міського голови, реконструкцію поля в мовному обсязі завершать вже цього річ, частково змінивши проєкт та дофінансувавши його за рахунок інших статей видатків.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми прийняли важке рішення, перерозподілимо кошти з інших об’єктів. Трошки змінимо цей проєкт. По проєкту у нас гаражі закривалися металопрофілем, а ми вирішили, що дешевше і цікавіше буде зафарбувати їх. За рахунок цієї економії, ми зможемо закінчити об’єкт в цьому році».

Прикрасити малюнками міський голова пропонує не лише стіни біля майданчика, що на реконструкції, а й інші стіни гаражів, які виходять на шкільне подвір’я, що загалом покращить його зовнішній вигляд.

Баскетбольне поле після реконструкції – це сучасний майданчик з гумовим покриттям, огородженням, освітленням, спеціально облаштованими приміщеннями та трибунами. Що сприятиме розвитку спорту як серед школярів та школярок 1-ї школи, так і в місті в цілому.

Після проведених робіт майданчик буде приведено до всіх сучасних стандартів, що дозволить приймати в місті змагання не лише всеукраїнського, а й міжнародного масштабів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: будівництво, спортивний майданчик, школа №1, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект