Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Дитсадки готуються до відкриття. Повернутися до садочків діти зможуть лише за наявності медичної довідки


Нормовен

Дитсадки готуються до відкриття. Повернутися до садочків діти зможуть лише за наявності медичної довідки

Дитячі садочки у Чернігові готують до відкриття вже з 1 червня. Про це повідомив начальник Управління освіти Василь Білогура під час засідання виконкому.20 травня на засіданні уряду прийнято рішення про надання дозволу вирішувати це питання місцевим владам самостійно, зважаючи на епідеміологічну ситуацію.

Василь Білогура, начальник Управління освіти: «Ми займаємось підготовкою приміщень, робиться генеральне прибирання та все те, щоб відкритися 1 червня. Зараз проводиться забір води на аналіз. У нас з лабораторним центром укладено договір. Відповідно дивлячись, які ще будуть вимоги висунуті, ми докладемо зусиль для того, щоб все виконати».

До того ж наразі Управління освіти займається закупівлею продуктів та дезінфікуючих засобів у всі освітні заклади. Про одноразові предмети індивідуальної гігієни, які вимагатимуться за новими правилами, будуть спілкуватися окремо з батьками.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я би просив все-таки, вжити всіх заходів для того, щоб діти пішли в садочки. Щоб були виконані всі вимоги санітарно-епідеміологічного характеру».

Повернутися до дитячих садочків діти зможуть лише за наявності медичної довідки. Це вимога законодавства після довгої відсутності дитини.

Владислав Атрошенко дав доручення вирішити питання, щоб 12 тисяч дітей з батьками не прийшли одночасно до поліклінік і всі карантинні заходи не зійшли нанівець.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Дурний цей закон і дурний той, хто його писав. Кого ми захищаємо, коли 12 тисяч людей зараз поїде в громадському транспорті, будуть братися за всі поручні та ручки, стояти в чергах за цим папірцем. Далі возити їх в дитячий садочок. Кого захищає цей закон? Який дурень його написав?»

На сьогоднішній день батьки разом з дітьми відвідують поліклініки аби зробити дитині планові щеплення, тому їх просять відразу і брати при потребі медичні довідки. Решті ж рекомендують звертатися до своїх сімейних лікарів, аби врегулювати це питання з мінімальними ризиками для здоров’я.

Закрити проїзд на ділянці дороги по вулиці Магістратській від Кирпоноса до Ремісничої та від Ремісничої до Хлібопекарської з 8 години ранку 22 травня до 20 годину наступного дня, члени виконкому надали одноголосно.

Підтримали на засіданні і надання дозволів на укладання договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «У зв’язку з тим, що уряд дозволив роботу літніх майданчиків, кафе та ресторанів, ми вводимо в дію затвердження рішення комісії, яке було прийнято ще до карантину, але ми його не вводили виконкомом, бо було заборонено працювати. Це всі літні майданчики, які працювали і працюють в Чернігові. Єдине що, згідно з доручень міського голови про підтримку підприємців в умовах кризи, ми ставимо коефіцієнт 50% по пайовій участі. Суми досить умовні, але це крок на зустріч підприємцям, бо вони зверталися з листами по орендній платі за ці літні майданчики».

«Муніципальній варті» надали дозвіл на демонтаж 9 кіосків, які розміщені без дозвільних документів, що підтверджують право користування земельними ділянками.

4 роки тому міська влада взяла курс на заміну всіх зупинкових комплексів, аби уніфікувати їх зовнішній вигляд і зробити місто більше привабливим. Крім того, прибрати з міста всі незаконні МАФи, які працювали без дозвільних документів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитсадок, виконком, Василь Білогура, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект