Нерест закінчено

З 21 травня на Десні знову можна буде ловити рибу – знімається нерестова заборона. Втім, деякі обмеження на рибалок все ще діятимуть. Наприклад, до кінця червня не можна ловити раків, а також є мінімальний розмір риби дозволений для вилову.Досвідчений рибалка і за сумісництвом власник магазину відповідного спорядження Валентин Скрипка також чекає на відкриття сезону. Каже, як тільки з’явиться вільний від роботи час, одразу вирушить на Десну. Для річкового вилову радить користуватися фідерами, у перекладі з англійської – це годівнички, невеликі контейнери з приманкою для риби. Вони доволі добре підходять для більшості видів, які водяться в Десні.


Незважаючи на те, що сезон риболовлі на Десні от-от розпочнеться, покупців у Валентина Віталійовича небагато. Він і сам розуміє чому – карантин, брак коштів на доволі не дешеве спорядження, а ще суттєве обміління Десни. Після практично безсніжної зими рівень води у головній річці Чернігова сильно впав, а половіддя не було зовсім.

Усім рибалкам варто пам’ятати і про заборонені способи вилову – сітки, ятері, павуки, екрани, тощо. А за використання електровудок чи вибухівки, навіть передбачена кримінальна відповідальність.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: риба, річка Десна, Валентин Скрипка, нерест, рибалка, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект