Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Перехрестя просп. Миру з вул. Котляревського до кінця травня закрите для проїзду транспорту


Home net

Перехрестя просп. Миру з вул. Котляревського до кінця травня закрите для проїзду транспорту

Перехрестя проспекту Миру з вулицею Котляревського тимчасово закрите для проїзду транспорту. Тут замінюють 40-річний каналізаційний колектор діаметром 300 мм, який відпрацював нормативні терміни і в будь-який час може зруйнуватися через газову корозію під впливом транспортного навантаження. Адже інтенсивність руху транспортних засобів та їх вага зросли врази з моменту укладання колектору – 1982 року.Ігор Грищенко, фахівець з інформаційної діяльності КП «Чернігівводоканал»: «Всі мережі, які є в місті Чернігові – як і водопровідні, так і каналізаційні, - періодично оглядаються фахівцями служб КП «Чернігівводоканал». При огляді каналізаційної мережі – це залізобетонний колектор, який було прокладено у 1982 році в районі готелю «Градицький», - було виявлено провал грунту. Через цей провал було з’ясовано, що цей колектор знаходиться не в дуже доброму стані».

Зважаючи на те, що на цій ділянці планувалася заміна асфальтобетонного покриття, рішення щодо заміни труби з ознаками руйнації було цілком логічним. Специфіка руйнації без напірних колекторів великого діаметру полягає в тому, що грунт, який знаходиться між дорожнім покриттям та колектором, через отвори у пошкодженій трубі вимивається у каналізаційну мережу. Таким чином під асфальтом утворюється порожнеча, що загрожує обвалом значної частини дороги разом з транспортом, що рухається по ній.

Крім того, обвал дороги з руйнацією колектора призведе до витоків каналізації – екологічної катастрофи на території міста.

Ігор Грищенко, фахівець з інформаційної діяльності КП «Чернігівводоканал»: «Зараз заміна проходить, хоч це і аварійні ремонтні роботи, без відключення. Переключення відбудеться можливо на якийсь термін, але люди цієї проблеми не відчують. Якщо б це був би серйозний порив колектору, то люди це б відчули на собі – було б припинено водопостачання. І все одно перехрестя довелось би перекривати».

На сьогодні вже придбано нові поліетиленові труби діаметром 400 мм, які прокладуть на ділянці довжиною 60 м. Виробник гарантує їх безаварійну експлуатацію протягом 50 років.

Роботи виконує ТОВ «УТБ-Інжиніринг». Вартість за договором – 1 мільйон 44 тисяч гривень.

Ігор Грищенко, фахівець з інформаційної діяльності КП «Чернігівводоканал»: «Головне завдання зараз – це зробити роботи на проїзній частині, щоб відновити рух автотранспорту. І зокрема, громадського транспорту міста Чернігова».

Закінчити проведення робіт та відкрити робіт транспорту на перехресті проспекту Миру і вулиці Котляревського планують до кінця поточного місяця.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: каналізаційний колектор, мережі, Ігор Грищенко, КП «Чернігівводоканал», «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект