Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Коли запустять громадський транспорт у Чернігові?


Нормовен

Коли запустять громадський транспорт у Чернігові?

Наразі це питання залишається відкритим. Постанови Кабміну не дають щодо цього конкретного тлумачення. При цьому місто готове для того, аби відновити рух міського транспорту.Андрій Черненко, заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади: «Постанови на те, щоби відновити регулярне перевезення ще немає. Документи всі підготовлені. Якщо наразі ми отримаємо, то відразу введемо в дію постанову, і відповідні розпорядження будуть впроваджені. Поки що все залишається в тому режимі, який наразі існує».

Як повідомили на нараді, у часи пік, через обмеження кількості пасажирів, тролейбуси не можуть забрати усіх бажаючих. Вже видано більше 50 тисяч перепусток для підвозу людей на роботу.

Андрій Черненко, заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади: «Багато людей залишається на зупинкових комплексах – 10-15%».

До вирішення питання по суті на прохання містян Владислав Атрошенко доручив вивчити можливість щодо запуску маршрутних спецперевезень до дачних масивів.

Політична партія Владислава Атрошенко

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«Зберіть перевізників і опрацюйте найбільш затребувані маршрути. Попрацюйте з перевізниками, і за умови дотримання всіх карантинних заходів, щоб в режимі спецперевезень здійснювати перевозки».

Дата відновлення руху маршруток у Чернігові залишається поки що відкритою. Попередньо називається 22 травня. Однозначного рішення, хто це має вирішувати, досі немає.

При цьому проєкт тимчасових рекомендацій при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом уже оприлюднено. Він передбачає, що водії та кондуктори проходитимуть температурний скринінг, працюватимуть у масках, проводитимуть дезінфекцію в салоні після кожного рейсу. Кількість пасажирів обмежується числом місць для сидіння. А в межах області дозволяється лише 50% від числа місць для сидіння. За можливості біля вхідних дверей мають встановити антисептики.
Певні обмеження встановлюються щодо перебування пасажирів на автостанціях. Такі рекомендації дає Головний санітарний лікар України.

Контроль за дотриманням цих протиепідемічних заходів покладається на місцеву владу та поліцію.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, карантин, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект