Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як відбувається процес хлорування води у Прилуках


Home net

Як відбувається процес хлорування води у Прилуках

На годиннику 23:00 у Прилуках розпочинається хлорування резервуарів чистої води та водопровідних мереж. Деталі процесу та найцікавіші подробиці журналісти телеканалу «Прилуки» дізнавалися безпосередньо на місці події.Сергій Ілляшенко, майстер дільниці водопостачання КП «ПТВП»: «На даний момент хлопці заправляють машину водою, змішуємо з активним гіпохлоритом. І потім закачуємо все в водопровідну мережу».

Відповідно загальноприйнятих норм, хлорування водопровідних мереж та резервуарів чистої води здійснюється 2 рази на рік – весною та восени. Відтак, цьогоріч перша дезінфекція водопровідних мереж хлором відбулася в ніч з 14 на 15 травня.

Дезінфекцію водопровідних мереж як правило здійснюють вночі. Серед причин спеціалісти відокремлюють наступні.

Сергій Ілляшенко, майстер дільниці водопостачання КП «ПТВП»: «Щоб було зручно мешканцям міста, тому що потрібно, щоб вода з гіпохлоритом простоїла 6 годин, щоб люди не користувалися даною водою, щоб пройти нормально дезінфекцію».

Процес хлорування води вимагає не лише багато часу, а й кваліфікованих фахівців та відповідну техніку.

Сергій Ілляшенко, майстер дільниці водопостачання КП «ПТВП»: «Задіяна у нас пожежна машина, 5 чоловік: 2 слюсарі, лаборанти і я – майстер. Процес хлорування відбувається десь з 10-ї години вечора і до 4-5 години ранку».

Спеціалісти зазначають, що після хлорування користуватися водою можна без побоювань. Хоча в ці дні вода в оселях мешканців може мати ледь відчутний запах хлору.

Сергій Ілляшенко, майстер дільниці водопостачання КП «ПТВП»: «Якщо буде чутно запах хлору, то потрібно злити воду. Коли запах зникне, водою вже можна користуватися».

Хлорування водопровідних мереж спеціалісти комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання» здійснювали по всім мікрорайонам міста. Обов’язково кдезінфекцію пройшли і резервуари чистої води. Таких у Прилуках 2 – у військовому містечку №12 та на південній промзоні.

На ранок після завершення дезінфекційного процесу, лаборантами підприємства здійснюється аналіз води на вміст та залишки хлору.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вода, хлорування, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект