Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У неділю вулицю Козацьку відкриють для проїзду
УБП


Home net

У неділю вулицю Козацьку відкриють для проїзду

Уже в неділю, 17 травня, вулиця Козацька має бути відкрита для проїзду. Нині там триває середній поточний ремонт – вкладають верхній шар асфальту.Олександр Харчук, директор «ШБУ-14»: «Объект называется «Поточный и средний ремонт улицы Козацкая» - от проспекта Мира до улицы Любецкой. Протяженностью 2,2 км, 25 тысяч квадратных метров – если переводить в площадь».

Роботи планують закінчити до вечора суботи, 16 травня.

Раніше тут вже переустановили бордюри.

15 та 16 травня тут кипить робота вже на фінальному етапі.


Олександр Харчук, директор «ШБУ-14»: «Вырезали фрезой 3-4-5 см, где неровности. Выровняли старое покрытие, которому уже лет 40. Положили выравнивающий слой (3,5-4 см) из мелкозернистой горячей смеси В-10. И сегодня установим верхний слой асфальтобетонного покрытия, называется она «В-20», также горячей мелкозернистой смеси».

Автобуси, які курсують даною ділянкою вулиці, їздять в об’їзд. 11-й тролейбус на час ремонтних робіт на Козацькій не працюватиме.

Нагадаємо, для аварійних робіт – заміни каналізаційного колектору – закрита ділянка проспекту Миру на перехресті з Котляревського. Роботи тут мають закінчити до кінця травня. Можливі затори та ускладнення руху транспорту. Найскладніший трафік фіксують на вулицях 1-ї Гвардійської Армії, Мартина Небаби та на Любецькій. Тимчасово зупинився рух тролейбусів за маршрутами регулярних спеціальних перевезень №3 та №4. Натомість на інших збільшений випуск електромашин.
Впроваджується новий автобусний маршрут регулярних спеціальних перевезень «ЗАЗ – готель «Україна». Він працюватиме на вихідних.

На вулиці Київській тривають роботи з заміни водогону та каналізації.

Плануйте свій маршрут заздалегідь з урахуванням перекритих ділянок доріг.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, вулиця Козацька, Олександр Харчук, ШБУ-14, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект