Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Уже боки болять»: чернігівці розповіли про життя на карантині та плани на літо
УБП


Home net

«Уже боки болять»: чернігівці розповіли про життя на карантині та плани на літо

Майже два місяці на жорсткому карантині – абсолютна більшість публічних місць не працює, навколо тільки й чути про жахливу статистику смертності від COVID-19, а звідусіль звучить «Сиди вдома». Чим же чернігівці займалися весь цей час і які плани мають на майбутнє «карантинне» літо?Чернігівці відповідали на запитання: «Як ви проводили час на карантині та які плани на це літо?»

«Нам карантин пішов на користь. Ми більше часу проводили з родиною. Коли трішки послабили карантин, то намагалися частіше бувати на свіжому повітрі».

«Удома не сидимо, тому що працюємо. А влітку, якщо покращиться, будемо виїжджати кудись».

«На роботі. У нас торгівля, тому ми в звичайному режимі. – А літо як плануєте? – Поки що також на роботі».

«Моя знайома приїжджала та привезла мені книгу. Два томи «Закони світобудови». Читала, вивчала і перший том пройшла. І дякую владі за карантин, бо я дізналася про те, про що ніколи не знала».

«Удома з дитиною, в декреті. А літо як плануєте? – Також вдома з дитиною».

«Літо поки не плануємо, а під час карантину робили все те саме, що й інші – сиділи вдома, ходили в магазин. У нас ще бабуся хвора, то доводилося її провідувати».

«У цій країні прогнозувати нічого не можна. А карантин проводив як усі: хтось гроші заробляв, а хтось вичікував».

«Літо ніяк не планую, тільки вийшла на роботу. Карантин удома, в селі, за містом».

«Уже боки болять. Ходити нікуди не можна. Телевізор, кухня, вагу набрав. Ну що це за дурниці? Це ж не життя, рух – це життя».

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опитування, карантин, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект