Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Атрошенко доручив підготувати звернення до CБУ, ДБР та прем'єра щодо несправедливого розподілу ДФРР
УБП


Home net

Атрошенко доручив підготувати звернення до CБУ, ДБР та прем'єра щодо несправедливого розподілу ДФРР

Владислав Атрошенко доручив підготувати звернення до голови служби безпеки України, державного бюро розслідувань та прем’єр-міністра щодо несправедливого розподілу коштів ДФРР. Минулого тижня такі ж звернення направили 9-м депутатам від Чернігівщини.При розподілі коштів ДФРР не враховується реальний стан економіки регіону, наголосив Владислав Атрошенко.

Разом з тим і коштів від Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році Чернігівщина отримала значно менше, ніж інші, - 92 мільйони.


За допомогою державних програм підтримки можна було б зробити наш регіон більш привабливим. У тому числі і для внутрішніх мігрантів. Натомість у нинішній ситуації здається, що Чернігівщина перший кандидат на вимирання серед усіх областей України, вважає міський голова.

За допомогою ДФРР фінансуються інвестиційні програми та проєкт регіонального розвитку. Розподіляє кошти міністерство розвитку громад за результатами конкурсу. 80% коштів розподіляються відповідно до чисельності населення регіону, 20% - для регіонів, у яких показник ВВП на одну особу менше 75% середнього показника по Україні.

Цьогоріч після змін до держбюджету загальний обсяг ДФРР скористався з запланованих 7,5 мільярдів гривень до 4 мільярдів 900 мільйонів гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДФРР, Владислав Атрошенко, гроші, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект