УБП


Home net

У Прилуках хлоруватимуть воду

У ніч з 14 на 15 травня у Прилуках знезаражуватимуть воду.Наталія Роздабара, начальник хіміко-бактеріологічної лабораторії КП «ПТВП»: «Буде проведене хлорування резервуарів чистої води південної промзони, воєнного містечка та водопровідних мереж міста».

Процес хлорування питної води проводиться планово – 2 рази на рік, для боротьби з мікроорганізмами, розповідає Наталія Роздабара, начальник хіміко-бактеріологічної лабораторії комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання».

Наталія Роздабара, начальник хіміко-бактеріологічної лабораторії КП «ПТВП»: «Дезінфекція води проводиться для забезпечення населенням безпечною та якісною водою за мікробіологічними показниками та для попередження виникнення кишкових інфекцій, які передаються через воду».

Власне сама технологія очищення питної води проходить у кілька етапів. Знезараження триває більш як 6 годин і проводиться у нічний час.

Наталія Роздабара, начальник хіміко-бактеріологічної лабораторії КП «ПТВП»: «Для отримання бажаного результату від дезінфекції контакт активного хлору з об’єктом, що дезінфікується, повинен складати не менше 6 годин».

Прилучани, переконана начальник лабораторії, мають питну воду гарної якості. Її перевіряють постійно, більш як по 26 показниках. Тож для хвилювання приводу немає.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, хлорування, вода, Наталія Роздабара, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект