Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У чернігівських перукарнях та салонах краси справжній бум


Home net

У чернігівських перукарнях та салонах краси справжній бум

До звичного режиму роботи повернулася спочатку тижня більшість чернігівських магазинів та інших установ, яким Кабмін надав дозвіл працювати. Більше місяця вони або були закриті зовсім, або обходилися торгівлею через інтернет. Тим не менш, ряд обмежень ще зберігається: потрібно носити маски, рукавички та проводити дезінфекцію.Тетяна Корма, директор КП «Будинок книги»: «Ми дуже раді працювати, тому що всі вже виснажились. Покупці приходять. Покупців ми всіх просимо вдягати маски. Якщо хтось забув вдягнути маску, то ми нагадуємо. Без масок до магазину ми не пускаємо. Всі працівники забезпечені масками, одноразовими рукавичками. Вони їх змінюють кожні 2 години. В магазині робиться дезінфекція».

«Будинку книги» пощастило, в магазині налагоджена інтернет торгівля і доставка. Тому зовсім без роботи його працівники не залишились. Хоча декому довелося піти у відпутку.

За словами директора установи, чернігівці під час карантину приділяли чимало уваги творчості та саморозвитку. Зріс попит на пазли, розмальовки, гравюри, тощо.

По справжньому великий ажіотаж спостерігається у чернігівських перукарнях та салонах краси. Якщо без книг та ресторанів люди ще можуть обійтися, то стригтися треба всім.

Навичками робити це самостійно володіє далеко не кожен, тому черги до перукарів розтягнулися від кількох днів до тижня.

Варто зазначити, що багато магазинів та установ після відкриття скоротили робочий день. Громадський транспорт у Чернігові все ще працює за обмеженим графіком, і діставатися до роботи та додому можна лише в певні години дня. Тому візит до улюбленої крамниці містянам не варто планувати на пізній вечір.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: магазин, перукарня, послаблення, карантин, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект