• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Соціальні норми по субсидіях збільшено


реклама

Соціальні норми по субсидіях збільшено

Чернігівцям, які отримують субсидію на житлово-комунальні послуги, збільшили соціальні норми на час карантину на газ, електроенергію та воду. Відповідні розрахунки уже проведені і люди мають у квітні та травні отримати більше грошей на компенсацію цих витрат від держави. Повідомила начальник Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у місті Чернігові ради Ірина Марчук.Ірина Марчук, начальник Управління праці та соцзахисту населення Новозаводської районної у місті Чернігові ради: «Для користування газу була встановлена певна норма. На період карантину вона збільшується на 50%. Тобто в середньому сім’я отримає трошки більше коштів. Але буде перерахунок і за минулий період, тобто ми проведемо доплату на сьогодні за березень. І в тому числі буде трошки збільшена субсидія за квітень. Але розрахунок субсидії за квітень проводився з урахуванням закінчення опалювального сезону. Ми беремо до уваги 15 квітня, відповідно до постанови 848 «Призначення субсидії», тобто розрахунок субсидії проведений в повному обсязі і трошки збільшені норми на ті комунальні послуги, які реально стали більші, в зв’язку з тим, що особи знаходяться більше вдома. А саме, світло, газ для приготування їжі та підігріву води та вода».

Незважаючи на те, що карантин розпочався з 12 березня, нормативи збільшуються на повний місяць – з березня по травень включно. Монетизовані кошти людям надходять вчасно. У разі заборгованості сплати за отримані послуги, субсидія на наступний період нараховуватися не буде, повідомила Ірина Марчук.

Крім цього, саме від своєчасної сплати за житлово-комунальні послуги, залежить робота комунальних підприємств Чернігова та виплата зарплати їх працівникам, а вона у них невелика, підкреслив Чернігівський міський голова на оперативній нараді. І звернувся у черговий раз до мешканців обласного центру, аби вони підтримали людей, які забезпечують чистоту та порядок у Чернігові.

В Управлінні соціального захисту Чернігова в умовах карантину проводять усі нарахування автоматично, повідомила Ірина Марчук. А ті, хто втратив роботу і потребують субсидії на сплату житлово-комунальних послуг, можуть звернутися в органи соціального захисту за місцем проживання

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: субсидія, Ірина Марчук, «Новий Чернігів»

Добавить в: