Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Обласний молодіжний центр організовує конкурс кращих практик молодіжної роботи


Обласний молодіжний центр організовує конкурс кращих практик молодіжної роботи

Маєте досвід втілення в життя молодіжних проєктів – поділіться з ними з усією областю. Обласний молодіжний центр організовує кращих практик молодіжної роботи.Олег Котеленець, в.о. директора обласного молодіжного центру: «Основна мета – це популяризація молодіжної роботи, обмін досвідом. І саме головне, щоб можна було адаптувати цей досвід в різних регіонах, населених пунктах Чернігівської області. І впроваджувати молодіжну роботу безпосередньо на місцях, щоб ми могли взаємодоповнювати один одного».

Для того, аби стати учасником конкурсу, варто заповнити відповідну гугл-форму, посилання на яку розміщено на офіційних сторінках молодіжного центру. Взяти участь у конкурсі може будь-хто. Основна умова – досвід успішної реалізації молодіжних проєктів.

Олег Котеленець, в.о. директора обласного молодіжного центру: «Це можуть бути як громадські організації, молодіжні центри, ініціативи, органи влади. Тут немає певного шаблону дій, хто має право приймати участь, а хто ні. Може прийняти участь навіть звичайна особа, яка вже впровадила якусь ініціативу, молодіжну роботу».


Подати заявку на участь у конкурсі можна до 31 травня. Після конкурсна комісія визначить переможців у декількох номінаціях. Поділитися враженнями та обмінятись досвідом учасники та учасниці зможуть на підсумковому форумі, який планують провести в червні.

Олег Котеленець, в.о. директора обласного молодіжного центру: «Ми думаємо, що карантинні обмеження будуть трохи зняті. Тому у нас планується молодіжний форум до Дня молоді. І безпосередньо вже на цьому форумі будуть презентовані кращі проєкти і відбудеться нагородження».

Олег Котеленець розповідає, конкурс такого формату в області проводять вперше. Він стане аналогом всеукраїнського, в якому вже два роки поспіль перемагає ніжинський молодіжний центр. Тим більше, подібні заходи, що базуються на обміні досвідом, користуються в нашій області популярністю.

Для бажаючих взяти участь в конкурсі, організатори 7 травня проведуть онлайн-конференцію. Під час якої ознайомлять з умовами конкурсу та дадуть рекомендації по заповненню заявок.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: конкурс, молодіжний центр, Олег Котеленець, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект