• Брухт ДальнобойСервис


реклама

1000 гривень вже виплачується

Одноразову грошову допомогу у розмірі 1000 гривень чернігівським пенсіонерам, а також громадянам, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком, замість пенсії, у Чернігові та області уже виплачують.
Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України у Чернігівській області.Ольга Бондар, заступник начальника ГУ ПФУ в Чернігівській області: «Одноразова допомога надається всім без винятку пенсіонерам, у кого на 1 квітня 2020 року розмір пенсійної виплати не перевищує 5 тисяч гривень. Одноразову компенсаційну доплату у розмірі 1 тисяча гривень отримають в області біля 300 тисяч пенсіонерів, з них по місту Чернігову більше 70 тисяч».

Усі нарахування проведені автоматично. Літнім людям, які отримують пенсії на банківську картку, гроші уже переведені. А у тих, кому пенсію носять поштарі, цей процес може трохи розтягнутися у часі.

Ольга Бондар, заступник начальника ГУ ПФУ в Чернігівській області: «Якщо протягом цих 5 календарних днів листоноша кошти не донесе, то Укрпошта забезпечує доставку цих коштів в термін до 25 червня. Проблем з грошима немає, з виплатами немає. На банки кошти вже 100% нараховані».

По тисячі гривень також виплатять більше ніж 3,5 тисяч мешканцям Чернігова, яким призначається соціальна допомога через районні у місті Чернігові управління праці та соціального захисту. Це наступні категорії громадян.

Ірина Марчук, начальник управління праці та соцзахисту населення Новозаводської у м. Чернігові ради:
«Особи, які отримують державну соціальну допомогу з дитинства або діти з інвалідністю. Але крім тих, які одночасно з державною соціальною допомогою по інвалідності, отримують пенсію по втраті годувальника. В даному випаду ця тисяча платиться через органи пенсійного фонду. Особи, які досягли пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату. Цей вид допомоги ми призначаємо з минулого року, і такі отримувачі в нас також є».

Як повідомила Ірина Марчук, усі нарахування уже проведені. Відповідні платіжні доручення знаходяться у казначействі. Цим категоріям громадян почнуть виплачувати цю одноразову тисячу з 28 квітня. Люди отримають гроші у звичній для них формі – через банк або Укрпошту.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: доплата, пенсія, Ольга Бондар, Ірина Марчук, «Новий Чернігів»

Добавить в: