Home net

Прилуки без гарячої води

У понеділок, 13 квітня, о 7-й годині ранку Прилуки будуть відключені від гарячого водопостачання. Лист-попередження від прилуцького відділення регіональної газової компанії «Чернігівгаз» комунальне підприємство «Прилукитепловодопостачання» отримало 9 квітня.Причина припинення подачі гарячої води у багатомільйонному, а саме 38 мільйонів 530 тисяч гривень, борзі містян.

Андрій Гавриш, директор КП «ПТВП»: «Підприємство отримало повідомлення про припинення газопостачання нашого підприємства. І ми повинні 13 квітня самостійно припинити постачання гарячої води, тобто не споживати природний газ. Причина – велика заборгованість нами перед НАК «Нафтогаз» і «Чернігівгазом» за розподіл газу. А заборгованість населення перед нашим підприємством складає 38 мільйонів 530 тисяч гривень. Зменшилась вона за 8 днів на 107 тисяч гривень».

Отож, не платили взимку – залишимося без гарячої води влітку.

Нагадаємо, в минулому році по закінчення опалювального сезону борг абонентів «Прилукитепловодопостачання» сягав 20 мільйонів гривень. Це не дозволило місту бути влітку з гарячою водою. Цього року заборгованість виросла майже вдвічі.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, гаряча вода, Андрій Гавриш, борги, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект