Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові почали огороджувати дитячі та спортивні майданчики


Нормовен

У Чернігові почали огороджувати дитячі та спортивні майданчики

Дитячі та спортивні майданчики у Чернігові сьогодні зранку огородили сигнальною стрічкою в районі вулиці Пухова. Як йдеться в оголошенні, майданчики закриті через карантин. Двірниця Світлана Малець розказала Суспільному, що дитячі майданчики стрічкою огородило комунальне підприємство «ЖЕК - 10».


Політична партія Владислава Атрошенко
«Сьогодні вранці, як почався робочий день ЖЕК огородив. І на інших вони теж пішли, вони якось вибрали маршрут один і теж ходять огороджують, не все зразу. Поки я ще не бачила жодного жителя, тому не знаю як вони відносяться до цього. Я думаю, що правильно, деякі ж батьки, ну більшість батьків не пускають дітей своїх, не водять їх. А деякі ж батьки, ну як би і повітря треба чисте, ну та щоб тут масово було, теж не потрібно», - сказала двірниця.

Чернігівець Віталій Литвин про такі заходи сказав так: «Звичайно мені, як жителю не зручно, а з точки зору безпеки виправдано це чи не виправдано, мабуть в якомусь ступені виправдано».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спортивний майданчик, Світлана Малець, ЖЕК - 10, карантин, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект