• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як дотримуються вимог карантину військовослужбовці оперативного командування «Північ»?


Як дотримуються вимог карантину військовослужбовці оперативного командування «Північ»?

 

Автівки, які в’їжджають на територію військової частини оперативного командування «Північ» у Чернігові, дезінфікують 1% розчином хлорного вапна. З початком карантинних заходів по всій Україні зміни торкнулися і військових.Юрій Комар, начальник медичної служби: «Це проводиться з метою попередження заносу та розповсюдження вірусної інфекції спричинену коронавірусом».

Вхід на територію військової частини, як і пересування нею, виключно в медичній масці. На пункті пропуску всіх оглядає черговий фельдшер, і у разі поганого самопочуття вимірює температуру.

Роман Дайнеко, заступник командира батальйону з морально-психологічного забезпечення: «Після введення протиепідемічних заходів дійсно, життя військової частини, особового складу трошки змінилося. Починаючи від КПП, закінчуючи казармою, медичним пунктом, їдальнею, особовому складу потрібно здійснити певні заходи, для того, щоб убезпечити себе від негативних наслідків, на дай Боже, коронавірусу».

Носити маску, дезінфікувати руки і дотримуватись дистанції – накази, які не підлягають обговоренню, і їх тут виконують беззаперечно.


Наприклад, на час карантинних заходів військовим змінили графік відвідування їдальні, аби під час прийомів їжі вони якомога менше контактували між собою. Тут за ними спостерігає медик. Зокрема і контролює як вони миють та дезінфікують руки.

Додатковий медичний огляд проходять і ті, хто працює на кухні.

Також на території військової частини виділили і окремі кімнати на випадок складної епідеміологічної ситуації.

Анатолій Гриценко, заступник командира 5-го окремого полку: «У разі, якщо виникне потреба, і всі заклади, на яких покладене завдання ізоляція особового складу, будуть заповнені, протягом 30 хвилин поверх казарми переобладнюється під ізолятор для хворих, яких потрібно ізолювати».

Зокрема, тут за короткий час можуть облаштувати ізолятор на 30 ліжкомісць.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин, військові, ОК «Північ», дезінфекція, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект