Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Без маски не ходити, більше двох не збиратися: нові обмеження у Прилуках


Нормовен

Без маски не ходити, більше двох не збиратися: нові обмеження у Прилуках

Вихід на вулицю без маски заборонений, ходити групами більше 2-х людей – також. Такі правила для протидії коронавірусу діють відсьогодні у Прилуках. Рішення ухвалили на позачерговому засіданні виконкому міськради.Згідно з новими правилами, прилучанам до завершення карантину забороняють збиратися в парках і скверах, користуватися дитячими й спортивними майданчиками - також. Дітям до 14 років не можна перебувати на вулиці без супроводу дорослих. Вигул собак дозволений – не більше ніж півгодини. Аптекам рекомендують обслуговувати людей, не пускаючи їх в приміщення.

Водночас, відсьогодні у Прилуках дозволили роботу салонів краси і перукарень у випадку, якщо їхні власники не допускатимуть скупчення людей та проводитимуть дезінфекцію. Тим, хто недотримуватиметься цих правил, загрожує штраф – від 17 до 51 тисячі гривень, або ж кримінальна відповідальність. Контролювати дотримання карантину буде поліція. Як каже виконувач обов’язків начальника Прилуцького відділу поліції Сергій Сторожук, правоохоронці проводитимуть рейди.

Політична партія Владислава Атрошенко

«Зараз ми розробляємо графік разом з членами громадських формувань для того, щоб ці патрулі були. Будемо розширювати кількість патрулів, тому розраховуємо, щоб до 10 патрулів було на Прилуки та Прилуцький район», - розповідає Сергій Сторожук, в.о. начальника Прилуцького відділу поліції.

Адвокат Олексій Кінебас каже: із тих заборон, які ввела прилуцька влада, законною є одна – вимога обов’язково носити маски. Інші обмеження можливі лише за умови запровадження надзвичайного стану.

«Щодо пересування, обмеження свободи пересування, тут виникає питання, чи можуть вони це робити. Тому що у відповідності до закону, органи місцевої влади можуть особливий режим в’їзду обумовлювати на територію карантину, виїзду з цієї території, огляду багажу, санітарної обробки, пояснює Олексій Кінебас.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин, Прилуки, заборона, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект