Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Держпродспоживслужба контролює торгівельні точки


Нормовен

Держпродспоживслужба контролює торгівельні точки

У Прилуках мобільна група Держпродспоживслужби щоденно контролює виконання плану протиепідемічних заходів у закладах, які торгують продуктами.У вівторок перевіркою були охоплені 5 маркетів та приватний магазин. Фахівці відстежували дотримання дезінфекційного режиму на об’єктах. У «Ювілейному», «АТБ», «Фуршеті», «Форі», «Кварталі» та магазині «Ситий тато» прибирання, обробка робочих місць дезінфікуючими засобами, ведеться відповідно до встановлених в умовах карантину правил.

У мобільної групи не було зауважень щодо фасування товарів та умов їх зберігання. Продукти харчування, хлібобулочні вибори, випічка, свіже м’ясо, фрукти, овочі захищені харчовою плівкою.

Масочного режиму дотримуються майже в кожному торгівельному закладі. Щоправда тільки у «Форі» на мобільну групу чекав жорсткий контроль.

У кожному торгівельному закладі в умовах карантину 100% виконуються і при цьому контролюються безпечна відстань між покупцями. На касах та перед вітринами зроблені відповідні розмітки для забезпечення такої відстані. Першочергова увага засобам індивідуального захисту обслуговуючого персоналу. Тут також все відповідає нормам.

Політична партія Владислава Атрошенко

У новому супермаркеті «Фора» під час карантину для обслуговуючого персоналу введено нові санітарно-гігієнічні норми.

Юлія, керуюча магазину «Фора»: «Перевіряємо стан їхнього здоров’я. Міряємо температуру. Записуємо все в журнали. Якщо у когось є якісь хвороби, беруть лікарняні. Також проводимо з персоналом бесіди, для того, щоб вони знали симптоми хвороби, проводимо рекомендації. Говоримо, що це задля безпеки персоналу та всіх наших гостей».

Відвідувачів в супермаркетах не більше 5. Обслуговування та дотримання санітарних норм в закладах торгівлі прилучан задовольняють.

Працівники торгових точок в свою чергу підтримують спокійну атмосферу.

Робота об’єктів критичної інфраструктури міста, рівно як і телеканалу «Прилуки», спрямована на убезпечення громади від поширення коронавірусу. Ми працюємо для Вас, а Ви залишайтеся вдома заради нас.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, контроль, протиепідемічні заходи, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект