Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Хворих на COVID-19 у Прилуцькій ЦРЛ немає


Нормовен

Хворих на COVID-19 у Прилуцькій ЦРЛ немає

У числі хворих Прилуцької центральної районної лікарні підозр на COVID-19 не виявлено. Станом на 31 березня, відповідну інформацію озвучив директор медичного закладу Володимир Колейко.Володимир Колейко, головний лікар Прилуцької ЦРЛ: «Те, що говорять, що хворі у нас в реанімації, - це все чутки. Ми це спростовуємо. Так як на даний час ситуація під контролем, звернень з підозрою на COVID-19 не було».

Третій тиждень у районній лікарні введено карантинний режим, який супроводжується відповідними правилами.

Володимир Колейко, головний лікар Прилуцької ЦРЛ: «На даний час Прилуцька центральна районна лікарня працює з дотриманням строгих протиепідемічних заходів, знаходиться в карантині. Введений строгий масочний режим, заборонені планові госпіталізації хворих, заборонені планові операції, медичні огляди».

Політична партія Владислава Атрошенко
На додачу до превентивних заходів, у лікувальному закладі здійснюється регулярна дезінфекція усіх приміщень та медичних приладів. До даного протиепідемічного заходу керівництво районної лікарні поставилось із особливою відповідальністю.

Володимир Колейко, головний лікар Прилуцької ЦРЛ: «Лікувальний заклад забезпечений на даний час деззасобами, масками, рукавичками. На жаль, захисних костюмів ми маємо в недостатній кількості. Але ми їх замовили і стоїмо в черзі за пошиття цих костюмів».

Проводити госпіталізацію хворих із COVID-19, що є мешканцями Прилуцького району, на перших двох етапах буде Прилуцька центральна міська лікарня, яка визнана однією із опорних в області. У Прилуцькій районній лікарні відповідні заходи будуть здійснюватися лише при третій хвилі розповсюдження інфекції.

Володимир Колейко, головний лікар Прилуцької ЦРЛ: «У разі масового звернення пацієнтів до міської лікарні, Прилуцька центральна районна лікарня попадає під третю хвилю. І на базі терапевтичного відділення буде відкрито провізорний госпіталь для інфекційних хворих на COVID-19».

Дане відділення розраховане на 60 ліжок. Для підтримки життєдіяльності інфікованих у лікарні знаходиться 6 апаратів штучної вентиляції легенів.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Володимир Колейко, Прилуцька ЦРЛ, COVID-19, коронавірус, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект