Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Після завершення опалювального сезону у деяких будинках не буде гарячої води
УБП


Home net

Після завершення опалювального сезону у деяких будинках не буде гарячої води

Опалювальний сезон у Чернігові для всіх споживачів завершиться з початком наступного тижня. Про це під час розширеної наради у муніципалітеті повідомив Владислав Атрошенко.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Опалювальний сезон у нас закінчується для всіх категорій споживачів 6 квітня о 9-й годині ранку. Буде працювати одна котельня на 1 Травня, яка буде опалювати пологовий будинок, другу і третю лікарню».

Крім того, зазначив, що частина будинків імовірно залишаться без гарячого водопостачання, - ті, що неможливо перепідключити на теплоносій від ТЕЦ.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Очевидно, що у деяких споживачів в багатоквартирних будинках не буде гарячої води. Це одне з негативних повідомлень, яке варто зробити зараз. Будемо дивитися технічно, але не в усіх будинках буде гаряча вода».


Як відомо нині у місті батареї централізованого опалення теплі лише у житловому секторі та закладах медичної сфери.

За розпорядженням міського голови, через порівняно сприятливу погоду та з метою економії, від кінця минулого тижня опалення відключили для підприємств, установ та організацій комунальної власності. Ще раніше, для закладів освіти, культури та спорту. Зокрема, і в зв’язку з закриттям на карантин. Тому обрана дата завершення опалювального сезону, це своєрідний компроміс між оплатою за тепло, яке фактично непотрібне та економією.

У муніципалітеті зазначають, що збережені таким чином кошти, місто витратить на боротьбу з коронавірусною інфекцією.

Натомість теплогенеруючі підприємства розпочнуть ремонт технічного обладнання тепломереж для належної підготовки до наступного осінньо-зимового сезону.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалення, теплопостачання, гаряча вода, Владислав Атрошенко, Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект