Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Чернігівщині активізувалися шахраї, що обмінюють пенсіонерам справжні гроші на сувенірні


Нормовен

На Чернігівщині активізувалися шахраї, що обмінюють пенсіонерам справжні гроші на сувенірні

Поліція Чернігівської області повідомляє, що останнім часом в регіоні активізувалися шахраї, які під приводом вигаданої грошової реформи забирають у населення справжні купюри та міняють їх на сувенірні.Схема розрахована переважно на пенсіонерів. Самозванці представляються соцпрацівниками, поштарями чи працівниками банків, до яких у людей поважного віку традиційно є довіра.

Юлія Ковтун, речниця Національної поліції в Чернігівській області: «До людей похилого віку приходять незнайомі особи та розказують про те, що в країні відбувається грошова реформа. Під приводом цієї легенди вони обмінюють нібито старі гроші на так звані нові гроші».

До легенди додають ще й карантин. Стареньких залякують, що поки вони сидять по домівках, не встигнуть отримати нові купюри та втратять усі заощадження.

Юлія Ковтун, речниця Національної поліції в Чернігівській області: «Грошової реформи в Україні немає. Тобто кожна особа, яка до вас приходить додому, і каже, що треба поміняти ваші гроші, адже зосталося взагалі мало днів, знайте, це шахраї. Набирайте поліцію – дзвоніть «102», або кличте на допомогу сусідів. Не віддавайте їм гроші. Якщо ж ви погодитесь на те, щоб поміняти гроші, то, коли особи, які назвалися представниками банку або пошти, або ще якоїсь державної установи, то на цих грошах ви побачити, які залишилися вам, слово «сувенір», тому що вони несправжні».

У поліції просять попередити родичів похилого віку про зловмисників та ні в якому разі не впускати шахраїв до оселі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: шахраї, гроші, пенсіонери, Юлія Ковтун, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект