• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівські майстрині шиють маски для медиків


Талион

Чернігівські майстрині шиють маски для медиків

 

5 тисяч медичних масок для міської лікарні №2 взялися пошити майстрині Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування.Поки студенти штудіюють предмети в режимі дистанційного навчання, їхні наставники забезпечують лікарів дефіцитними засобами захисту.

Світлана Михалко, директорка Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування: «Ми самі заздалегідь придбали нитки, резинки, а саму марлю безпосередньо поставила лікарня. Ми пошили десь близько 4 тисяч масок за 10 днів».


В майстернях училища працюють змінами 20 швачок. Для них таке замовлення не є чимось екстраординарним. Раніше заклад вже брався за пошиття масок, бахілів та іншого медичного оснащення для приватних підприємств.

Олена Семішова, майстре виробничого навчання: «Тканини у нас різні. Це ось бязь, виготовляється вона в три шари. В середину вставляється прошарок, де можна вставляти змінні клапани. Тому ця маска багаторазова. Нею можна користуватися, прати, перепрасовувати і використовувати не один раз. Ще ми виготовили марлеві масочки. Вони в 6 шарів. Їх теж можна використовувати не один раз, пропрасовувати і користуватися».

За словами директорки училища Світлани Михалко, замовлення для Другої міської лікарні вони виконають вчасно, до кінця цього тижня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: маски, міська лікарня №2, училище, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект