Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Батьки школярів розповіли про мінуси і плюси дистанційного навчання


Нормовен

Батьки школярів розповіли про мінуси і плюси дистанційного навчання

Дистанційне навчання – це топ-тема соціальних мереж останнього тижня. Батьки та їх діти активно обговорюють плюси та мінуси процесу. Оцінки різні.Ось деякі яскраві дописи з Фейсбуку:

«Мечтаю научиться подделывать почерк ребенка, чтобы облегчить ему жизнь и писать вместо него «дурную работу», ничего не имеющую общего с получением знаний».

«Мне кажется, у всех одна мечта. Это войти в привычный ритм жизни».

Скайпом вдалося поспілкуватися з трьома чернігівськими мами. У них діти різного віку, ходять до 6, 9 та 11 класу. Тож, ось, що ми від них почули.

Марія Веремій, мама учня 6 класу: «Дуже гарно, що діти мають нагоду побачити як батьки справляються з такими несподіванками і можуть мати нагоду продовжувати своє навчання навіть вдома. Тому я бачу в цьому дуже багато конструктиву, краще зрозуміти вчителів, як їм з нашими дітками навчатися в школі. Взагалі треба налаштуватися на позитив, бо ніхто не був готовий до такої ситуації. І це дуже добре, що в такий короткий термін, за тиждень, усі, школи, вчителі і підготовили для нас матеріал, і тести, і відео».

Тетяна Слободська-Кислиця, мама учня 9 класу та студентки: «С чем столкнулись. Очень много материала, в котором сам ребенок разобраться не может, что важно. По большому счету половина из этого материала лишняя. И где важно обратить внимание. Вот учитель обратил бы внимание на уроке на главное. А когда ты сам обучаешься, ты прорабатываешь одно, второе, третье, и разобраться, где на самом деле суть, чтобы с акцентировать важность этой темы, сложно. Дети к этому не готовы. Очень много заданий. И самое интересное, что каждый раз оценивание. Ну вот скажите, наши дети каждый день ходили в школу, что им каждый день ставили оценки по всем предметам? Конечно же нет. Плюсы в тому, что дети заняты, им дають это задание, они не сами с собой».

Інна Олешко, мама учениці 11 класу: «Більше плюсів у дистанційному навчанні. По-перше, з’явилося у дитини, хоч трішечки, але більше часу. Вона може виспатися, про що вона мріяла всі 10,5 років свого шкільного життя. По-друге, вона у нас дівчинка дуже сумлінна, виконує уроки завжди, і в принципі їй не складно налаштуватися на щоденне виконання завдань. До ЗНО дистанційне навчання в 11-му класі впливає мінімально. Оскільки сама підготовка почалася, у нас наприклад, з початку 10 класу. А взагалі, як-то кажуть, як не наївся, то не налижешся. Якщо чогось вона не довчила, з усіх інших предметів я маю на увазі, крім тих, які вона готує до ЗНО, то я не думаю, що це якось значно вплине на її знання».

До розмови долучилася і цьогорічна випускниця. Лілія Олешко навчається в 11-му класі 31-ї гімназії.

Лілія Олешко, учениця 11 класу Чернігівської гімназії №31: «Як на мене, то для випускників дистанційне навчання це позитивно. Тому що дійсно з’являється більше часу. Не потрібно витрачати час на дорогу до репетитора, тому що заняття по скапу. Не потрібно витрачати час на дорогу до школи, зі школи, - якщо хтось живе далеко. Можна вчитися дома, дійсно є багато часу для підготовки до ЗНО. Можливо мінусом є те, що діти проводять багато часу за комп’ютером. Тому що всі завдання і самостійні роботи отримують через Інтернет. Але, я думаю, що це невелика проблема».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дистанційне навчання, школярі, батьки, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект