Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В другій лікарні нові апарати ШВЛ. 3 з 5 придбали благодійники


Нормовен

В другій лікарні нові апарати ШВЛ. 3 з 5 придбали благодійники

Друга міська лікарня, яка є базовою для лікування хворих на коронавірус, отримала новий апарат штучної вентиляції легень.Після перевірки його встановлять в інфекційному відділенні, де і розміщуватимуть хворих.

Такі апарати необхідні для пацієнтів з важкою стадією захворювання на COVID-19.

Владислав Кухар, начальник Управління охорони здоров’я ЧМР: «Людина переживає задишку, коли не вистачає кисню, коли рівень сатурації, тобто насиченості крові киснем, дуже низький і людина, в прямому сенсі цього слова, задихається від нестачі кисню. Саме для цієї групи пацієнтів потрібні ці апарати, задля того, щоб підтримати їх функції життєдіяльності, надати змогу, так би мовити, призначеному лікуванню покращити їх стан».

Загалом в місті є 34 апарати ШВЛ, 5 з них – це нова сучасна техніка, яку закупили протягом останнього часу. 2 з нових апаратів придбали коштом міського бюджету, ще 3 – за рахунок меценатських коштів.

Владислав Кухар, начальник Управління охорони здоров’я ЧМР: «Один з апаратів оплатила «Голівуд», «ВЕНА», другий проплатив – «Облгаз». На сьогоднішній день ми привезли машину, яку оплатив безпосередньо за власні кошти наш міський голова Владислав Атрошенко. Вартість його складає – 430 тисяч гривень».

Нагадаємо, у Другої лікарні відкритий спеціальний рахунок, куди всі бажаючі можуть перерахувати кошти, на допомогу боротьби з COVID-19. Також її можна здійснити напряму, придбавши необхідне.

Муніципалітет закупив захисні костюми для лікарів, виділив кошти на купівлю ліків та решти, що забезпечить можливість безперебійної роботи медиків протягом першого часу.

Нові апарати ШВЛ дозволять надавати хворим медичну допомогу на сучасному рівні. Вони мають декілька режимів вентиляції та регулюють подачу кисневої суміші не лише за тиском, а й за об’єктом. При необхідності підтримують позитивний тиск в дихальних шляхах та враховують власне дихання пацієнта.

Едуард Шуман, лікар-анестезіолог Чернігівської міської лікарні №2: «По сути, современные аппараты ИВЛ – это аппараты с искусственным интеллектом, которые могут сами рассчитывать, при необходимости, и без участия человека, какие более оптимальные параметры надо выставлять в той или иной ситуации».

Закуплені апарати ШВЛ використовуватимуться в лікарні і після спалаху коронавірусної інфекції. Їх застосовують у лікуванні хвороб, при яких є дихальна недостатність, що потребує механічної підтримки вентиляції легень.

Владислав Кухар, начальник Управління охорони здоров’я ЧМР: «Вони взагалі використовують при необхідності підтримання функцій дихання у будь-якої людини. Це може бути і післяопераційний стан, і операційний стан. Є ціла низка захворювань, коли необхідно використовувати саме цю техніку».

Лікарі зазначають, попри відсутність в Чернігові підтверджених випадків захворювання, місто готується до можливого спалаху інфекції. Та рекомендують дотримуватись введених на час карантину обмежувальних заходів. Адже саме це дозволить зменшити кількість уражених хворобою та сприятиме повільнішому її поширенню, а відповідно допоможе уникнути пікових навантажень на медпрацівників.

Нагадаємо, станом на 29 березня в області зафіксовано один лабораторно підтверджений випадок захворювання та декілька підозр, які перевірятимуть ПЛР-тестами. В Чернігові ж не зафіксовано жодного випадку.

Реквізити:

Отримувач: Комунальне некомерційне підприємство «Чернігівська міська лікарня №2» Чернігівської міської ради
Розрахунковий рахунок: UA663535860000026008051433026
В АТ КБ «Приватбанк»
Код ЄДРПОУ 14233274


Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: апарати ШВЛ, коронавірус, COVID-19, міська лікарня №2, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект