Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові формують базу волонтерів, які готові не допустити поширення епідемії коронавірусу


Нормовен

У Чернігові формують базу волонтерів, які готові не допустити поширення епідемії коронавірусу

З волонтерів, які зможуть допомагати чернігівцям на період карантину, формують базу даних. Це доручення міського голови Владислава Атрошенка, аби все працювало зкоординовано і системно.Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Ми бачимо поки що два основних напрямки – це люди, у кого є вільний час і транспорт, і вони можуть підвозити на роботу тих, хто, або по графіку, або по виду роботи, не потрапляє в ті години, в які зараз працює громадський транспорт; або допомагати літнім людям – приносити їм продукти харчування та ліки, тобто замість них ходити до лікарні чи до аптеки, чи до магазину».

Координує це питання міський контакт-центр. З 26 березня там почали приймати дзвінки від тих, хто бажає допомогти, та тих, хто потребує цієї допомоги. І більше ніж за добу назбиралося 70 волонтерів. Про це телефоном повідомила керівниця міського контакт-центру Оксана Дубровна.

Звернутися у контакт-центр можна за безкоштовним номером телефону – 0-800-50-93-50. Наприклад, ви повідомляєте працівникові колл-центру, що мешкаєте в мікрорайоні Масани і щоранку можете підвозити на роботу дві людини. Він це фіксує і допомагає вам зв’язатися з тим, хто потребуватиме такої допомоги.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Ми просимо волонтерів, які мають бажання допомагати в цей важкий час чернігівцям, зателефонувати в міський колл-центр, і зголоситися на цю роботу, зазначивши час, коли вони можуть допомагати іншим, географічне місце, а також періодичність».

Волонтерську допомогу спрямовуватимуть на наступні категорії людей.

«Людям, которые не могут передвигаться, социально незащищенным людям, у которых в Чернигове нет родственников, близких, детей. Такой категории людей мы предлагаем свою помощь», - розповіла телефоном Оксана Дубровна, керівниця Чернігівського контакт-центру.

Заступник міського голови Олександр Ломако повідомив, що зараз ще немає великого навантаження на волонтерів. Але ніхто не може спрогнозувати, як будуть розвиватися події в майбутньому.

Ще раз нагадуємо, що звернутися на лінію міського контакт-центру можна за номером 0-800-50-93-50. Лінія безкоштовна і цілодобова. Оператори опрацьовують всі ваші дзвінки, зокрема і ті, які стосуються коронавірусу, надаючи актуальну та перевірену інформацію.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: волонтери, допомога, карантин, колл-центр, Олександр Ломако, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект