Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В закладах освіти, культури та спорту завершився опалювальний сезон


Нормовен

В закладах освіти, культури та спорту завершився опалювальний сезон

Для закладів освіти, культури та спорту завершився опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Владислав Атрошенко.Згідно документу, 26 березня теплопостачальні компанії мали припинити подачу тепла до закладів загальної, середньої, дошкільної та позашкільної освіти, центру роботи з дітьми за місцем проживання, культури та спорту, за наявності звернень керівників відповідних закладів, які вони вже мали направити. Це здійснюється на виконання розпорядження міського голови про заходи щодо запобіганню поширенню в місті Чернігові коронавірусу COVID-19 та відповідно до пропозиції міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, з понеділка, 23 березня, у всіх школах міста стартував навчальний процес. На час карантину учні та учениці навчаються дистанційно. На сайті міського Управління освіти розміщено гіперпосилання на сайти всіх шкіл міста, перейшовши за яким, необхідно обрати потрібний вам клас та предмет.

За виконані завдання учні та учениці отримають оцінки, що переносяться в журнал. Додатково вихованці та педагоги для роз’яснення тем спілкуються в месенджерах. З тими ж дітьми, які не мають можливості навчатись онлайн, вчителі зідзвонюються особисто.

В Управлінні освіти нагадують, що для вдалої реалізації дистанційного навчання повинні докласти зусиль і батьки.

В середу, 25 березня, уряд прийняв рішення про продовження загальнонаціонального карантину, під час якого учням та ученицям заборонено відвідувати заклади освіти до 24 квітня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: навчання, освіта, опалення, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект