• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У будівлях підприємств, установ та організацій комунальної власності відключили опалення


У будівлях підприємств, установ та організацій комунальної власності відключили опалення

 

Опалення у комунальних будівлях підприємств, установ та організацій Чернігова відключена. Відповідне рішення Владислав Атрошенко підписав 26 березня. Про це повідомив заступник міського голови Андрій Черненко, зазначивши, що зроблено це з метою економії коштів.Андрій Черненко, заступник Чернігівського міського голови: «Міський голова приділяє багато уваги тому, щоб зекономити кошти. Для чого? Це дуже поширене питання. Тому що невідомо, що буде відбуватися в подальшому. Ми, можна сказати, що остання країна, яку, дай Боже, не зачепив так коронавірус, як інші країни. Ми, як міська влада, повинні розуміти, що кошти треба берегти на той випадок, якщо буде епідемія. Якщо є кошти, тоді ми вже можемо якісь дії робити для того, щоб зберегти здоров’я наших містян».

Закінчення опалювального сезону міська влада почала перш за все з себе. Маються на увазі комунальні і адміністративні приміщення. Зауважимо, що це рішення жодним чином не стосується закладів охорони здоров’я.

Андрій Черненко, заступник Чернігівського міського голови: «Прийнято вже остаточне рішення, що до 15 квітня припинятися тепло в лікарнях не буде».

Стосовно закінчення опалювального сезону для чернігівців, то попередня дата – 2 квітня. Але все залежатиме від середньодобової температури. Таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Андрій Черненко, заступник Чернігівського міського голови: «Звернень дуже багато, людям дуже жарко. Ви самі розумієте, на сьогоднішній день температурний режим протягом доби перевищує навіть 10 градусів, а вночі холодно. Вночі холодно і на сьогоднішній день весь Чернігів перебуває на карантині, діти всі в домівках. А з другого боку, прийдуть платіжки, людям треба платити. Ось така неоднозначна ситуація, було протистояння одне одному».

Зі слів Андрія Черненка, дата закінчення опалювального сезону – це компроміс між тим, хто хоче зекономити на сплаті за опалення та тими хто сидить вдома на карантині з дітьми. В той же час міська влада дотримується чинного законодавства, і закінчити опалювальний сезон може, коли протягом 3 діб середньодобова температура буде більше +8 градусів.

Андрій Черненко, заступник Чернігівського міського голови: «Щоб не порушувати закон, треба, щоб середньодобова температура протягом 3 діб перевищувала 8 градусів. Згідно Гідрометцентру, ми плануємо орієнтовно десь 2 числа відключити тепло в домівках. Ще раз повторюю, якщо до четверга дійсно буде середньодобова температура +8 градусів і вище».

Якщо температура буде нижчою, то профільна комісія перегляне своє рішення і опалення відключать пізніше, але дотримуючись чинного законодавства.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалення, відключення, Андрій Черненко, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект