• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чому в Чернігові не працює нова лабораторія для діагностування коронавірусу?


Чому в Чернігові не працює нова лабораторія для діагностування коронавірусу?

Нова лабораторія, яка буде робити тести на коронавірус у Чернігівському обласному лабораторному центрі, поки що не працює. Іде процес підготовки до її записку.Артем Ярошенко, в.о. заступника директора ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»: «Треба підготувати обладнання, щоб були достовірні результати і працювало адекватно».

Єдина можлива підозра на COVID-19 на Чернігівщині у пацієнта з міста Борзна. Для підтвердження точного діагнозу його тест відправлено до вірусологічної референс лабораторії «Центр громадського здоров’я України» у Києві, повідомив Артем Ярошенко.

Артем Ярошенко, в.о. заступника директора ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»: «Невідомо поки що. Матеріал в роботі».

В Україні зафіксовано 218 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, і з них 5 летальних, 5 пацієнтів одужали. Такі дані оприлюднив МОЗ України станом на 10 годину 27 березня. За добу в країні виявлено 62 нові випадки.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лабораторія, Артем Ярошенко, коронавірус, COVID-19, «Новий Чернігів»

Добавить в: