• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Коронавірус в Україні: чи можна в Чернігові купити засоби захисту?


Коронавірус в Україні: чи можна в Чернігові купити засоби захисту?

Медичні маски залишаються одним з найдефіцитніших засобів захисту у Чернігові. Станом на п’ятницю, знайти їх в аптеках велика вдача. Тому містянам доводиться опановувати шиття.



Із антисептиками, інгредієнтами до них та медичними рукавичками ситуація дещо краща, але і за ними доводиться побігати.

Оксана, фармацевт: «Поки їх немає, не привозять. Привозять марлеві маски, але їх швидко розбирають».

Людмила Кабенок, касир торговельного залу: «Завезли нам рукавиці, антисептики, а масок, на жаль, немає. Чекаємо. Кажуть, що вони повинні бути».

Тетяна Кравченко, директор аптеки: «Масок на даний момент немає. Іноді вони з’являються по дистриб’юторах, ми замовляємо, але зараз немає. Спирту також немає. Антисептики дуже рідко з’являються».

Цікава ситуація склалася із парацетамолом. Певний час цей звичний жарознижуючий засіб мало кого цікавив. А всього за останні кілька днів уже в дефіциті.

Людмила Кабенок, касир торговельного залу: «Думаю, що все це пов’язано з соціальними мережами. Бо поступила така інформація, що саме парацетамол допомагає при цьому вірусі. Тому його дуже швидко розібрали. На складах парацетамолу поки що немає».

Тетяна Кравченко, директор аптеки: «При коронавірусі нурофен та ібупрофен не збиває температуру, а використовують парацетамол. З цим і пов’язаний великий попит. Наразі парацетамол є – в капсулах і таблетках».

Фармацевти наголошують, на відміну від масок, які можна носити всім, медичні препарати, навіть звичайний парацетамол, не можна приймати неконтрольовано. Тому при симптомах ГРВІ варто в першу чергу зв’язатися із сімейним лікарем і отримати кваліфіковану пораду.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: маски, аптека, антисептики, «Новий Чернігів»

Добавить в: