Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Автопарк АТП-2528 поповнився двома сміттєвозами з кранами-маніпуляторами
УБП


Home net

Автопарк АТП-2528 поповнився двома сміттєвозами з кранами-маніпуляторами

Автопарк чернігівського комунального підприємства, що займається вивозом та утилізацією сміття, поповнився новими сміттєвозами з кранами-маніпуляторами.Для КП «АТП-2528» це третя черга техніки закуплена коштом міського бюджету за останні 2 роки. Найближчим часом вона теж виїде на прибирання.

За словами керівника підприємства Руслана Волока, машини універсальні і можуть обслуговувати як звичайні однокубові контейнери, так і напівзаглиблені трикубові, які від минулого року почали встановлювати на території 10-го ЖЕКу. Перші такі сміттєвози місто отримало взимку 2019 року, і за цей період встигло вповні оцінити їхні переваги.

Для підприємства це насамперед логістика, а також економія пального, часу та заробітних плат. Якщо нині для забезпечення потреб трьохсоттисячного міста на зміну виходять 36 сміттєвозів, то машини з кранами-маніпуляторами потрібно лише 10-11.

Разом із встановленням напівзаглиблених контейнерів і облаштування сучасних майданчиків для збору відходів, такі новації поступово роблять місто чистішим і виробляють у чернігівців культуру поводження зі сміттям.

Так, люди отримують кращі санітарні умови в помешканнях і чистоту в місцях збору відходів, а працівники ЖЕКів більше часу на прибирання прибудинкових територій.

Наразі на території 10-го ЖЕКу створено 22 нові майданчики і є 86 баків. Майже стільки ж планують встановити і у 2020 році.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спецтехніка, АТП-2528, сміття, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект