Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Падіння економіки може забрати більше життів, ніж коронавірус», - Атрошенко
Доставка

«Падіння економіки може забрати більше життів, ніж коронавірус», - Атрошенко

25 березня в міській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому розглянули проект рішення виконкому щодо порядку роботи бізнесу під час епідемії COVID-19.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«Сьогодні влада усієї країни і в тому числі влада рівня місцевого самоврядування повинна бути сконцентрована на двох напрямках. Перший напрямок – мінімізація ризиків втрати людей під час коронавірусу. Другий напрямок – потрібно дивитися на питання забезпечення життєдіяльності країни, життєдіяльності міста Чернігова. Тому що, я переконаний, падіння економіки в сукупній загальній оцінці забере більше життів, аніж коронавірус».

Міський голова зазначив, що зараз головне завдання влади, забезпечити інформування людей та максимально підготувати медичну галузь. Та водночас дати можливість працювати бізнесу, у випадках, де це можливо, із дотриманням усіх карантинних вимог. Адже це допоможе багатьом зберегти роботу.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«Десятки, сотні тисяч людей, а це і одинокі мами, і ті, хто не мають жодної можливості прожити, втративши заробітну плату. Не у всіх є, до речі, городи, і не у всіх є така можливість до них доїхати. Що ці люди будуть завтра їсти, які не мають заробітної плати або пенсії, достатньї, щоб себе прогодувати?»

Доставка

Тож комісія підтримала документ, який згодом буде винесено на виконком. За ним пропонується надати дозволи на торгівлю шляхом адресної доставки замовлень або видачі товарів через вікно, без прийому відвідувачів у залах, для таких категорій товарів, як ветеринарні засоби, корми для тварин, товари для садівництва, господарського, сільськогосподарського, ритуального призначення. Пропонується також дати дозволи на надання послуг станціям технічного обслуговування транспортних засобів, автомийкам, ветлікарням, ательє, об’єктам ремонту електротоварів та взуття. За умовою попереднього запису клієнтів та дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«З цієї ситуації, яка є, я вважаю, це адекватне рішення. Воно ніяким чином не збільшує ризики передачі інфекції коронавірусу від людини до людини. Заїхавши на СТО, заїхавши на автомийку, получивши через віконце мобільний телефон чи пішовши до парикмахерка підстригтися, людина точно ризикує не більше, ніж вона піде в гастроном чи в аптеку».

Також міський голова подякував усім громадянам та бізнесу, який долучився до збору коштів в Другій міській лікарні. На спеціальному рахунку, призначеному на боротьбу з коронавірусом вже є 340 тисяч гривень. Аби ж доукомплектувати заклад усім необхідним обладнанням, необхідно орієнтовно 50-70 мільйонів.

Також міський голова повідомив, що на підприємства міста роздали близько 15 тисяч тимчасових проїзних посвідчень. Таким чином на час карантину, коли громадський транспорт працюватиме у спеціальному режимі, машини ЧТУ будуть підвозити на роботу працівників комунальних підприємств, критично важливих установ та організацій, медзакладів. Така організація роботи транспорту розпочнеться з п’ятниці, 27 березня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, карантин, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект