Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Благородна справа. На Чернігівщині підприємець безкоштовно дезінфікує автомобілі
Доставка

Благородна справа. На Чернігівщині підприємець безкоштовно дезінфікує автомобілі

Санітарна обробка транспортних засобів в умовах карантину. Приватний підприємець Владислав Мартиненко проявив ініціативу: на власній автомийці щодня, безкоштовно дезінфікувати автомобілі.Дезінфікуючі засоби юнак закуповує власним коштом. Говорить, запасів має вистачити. Розчин для санітарної обробки машин готують самотужки, відповідних пропорцій дотримуються. На один транспортний засіб витрачають до 500 мл дезінфікуючого розчину.

Владислав Мартиненко, приватний підприємець: «Використовуємо засіб дезактін. В пакетику 20 г. Його можна розвести з 20 л води. Ця суміш використовується для обробки громадського транспорту».

Доставка
За 4 дні на автомийці продезінфіковано близько 60 автівок. Особлива увага соціальному транспорту.

Владислав Мартиненко, приватний підприємець: «Поліцейські, швидка допомога, пожежні – це ті люди, які зараз найбільше працюють, вони не сидять дома. Я в першу чергу звертаюсь до цих людей, щоб вони приїжджали».

Благородну справу керманичі авто підтримують. Говорять, в умовах надзвичайної ситуації на першому плані людяність і товариське плече.

Автомобілі на автомийці по вулиці Іванівській, 85 дезінфікують щодня з 9-ї ранку до 18-ї години вечора.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дезінфекція, автомобіль, Владислав Мартиненко, Прилуки,

Добавить в:


ЦентрКомплект