Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Прилуках дезінфікують під’їзди в багатоповерхівках
Доставка

У Прилуках дезінфікують під’їзди в багатоповерхівках

Одним із важливих протиепідемічних заходів під час карантину є обов’язкова дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків.Відповідальність за це в Прилуках лежить на комунальному підприємстві «Прилукижитлобуд». Наразі його працівники щоденно проводять санітарну обробку під’їздів багатоповерхівок, що знаходяться на обслуговуванні підприємства.

Доставка

Людмила Голік, начальник КП «Прилукижитлобуд»: «Продовжуємо роботи з дезінфекції в під’їздах. На даний час працюємо по Костянтинівській, 117. Обробляємо не тільки в під’їздах, а й перед під’їздами – вхідні двері, ручки. Як говорили люди, що ми обробляємо тільки нижній під’їзд, то це не правда. Ми обробляємо всі поверхи – з першого по останній. Роботи проводяться, ми не зупиняємось. Вже дуже багато по мікрорайонах зроблено. Але люди трохи не встигають, бо в основному цим займаються двірники. Але роботи продовжуються і будуть продовжувати як і раніше».

На підприємстві «Прилукижитлобуд» працює 32 двірники. Саме вони і залучаються до дезінфекції під’їздів багатоповерхівок. І це при тому, що послуга з прибирання під’їздів відсутня в тарифах, тобто мешканці будинків не сплачують за неї, говорить Людмила Голік. Та безпека людей перш за все.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дезінфекція, під’їзд, коронавірус, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект