Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Готовність до коронавірусу: медики обласної дитячої лікарні відпрацювали план дій на випадок великої кількості хворих
Доставка

Готовність до коронавірусу: медики обласної дитячої лікарні відпрацювали план дій на випадок великої кількості хворих

Харчові набори для медичного персоналу обласної дитячої лікарні. Півтисячі пакетів з продукцією торгової марки «Добродія Фудз» 25 березня надійшли до медичного закладу.Харчові набори для медиків складаються з вівсяних та ячмінних пластівців швидкого приготування, порційних каш та зернових батончиків. Такий перекус буде не просто корисним, а ще й особливо зручним. Оскільки для його приготування потрібно кілька хвилин.

Медики дитячої лікарні, як і вся країна, готуються до боротьби з коронавірусною інфекцією. В разі виявлення захворювання у дітей, маленьких пацієнтів госпіталізують до інфекційного відділення обласної дитячої лікарні. Тут вже відпрацювали план дій на випадок великої кількості хворих. Допомогу їм надаватимуть цілодобово. Відтак лікарі інфекційного відділення, медичні сестри, молодший медичний персонал, а також лікарі анестезіологи та, вразі потреби, медичні сестри відділення анестезіології, постійно перебуватимуть на робочих місцях.

Доставка
Віра Полевик, головна медична сестра Чернігівської обласної дитячої лікарні: «Відділення підготовлене, співробітники готові до роботи. І коли будуть хворі на коронавірус, наші співробітники будуть знаходитись в нашому відділенні цілодобово. Ми для них підготували місця, де вони зможуть відпочивати. Але також вони повинні чимось і харчуватися».

Віра Полевик запевнила, на перший час є все необхідне для медичної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію. 24 березня до лікарні надійшли й тести.

Віра Полевик, головна медична сестра Чернігівської обласної дитячої лікарні: «У нас зараз обладнані два бокси: один для тяжкохворих дітей, другий для хворих, які більш легкого ступеня тяжкості. А взагалі інфекційне відділення в нас розраховане на 50 ліжок. На даний час в інфекційному відділенні в нас вже стоїть два апарати ШВЛ. І якщо буде потреба, ми будемо поставляти апарати з реанімаційних відділень».

Наразі в дитячій обласній лікарні жодного пацієнта хворого на коронавірус немає. Ситуація з захворюваністю дітей на грип та ГРВІ у межах норми для цієї пори року.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитяча лікарня, коронавірус, Віра Полевик, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект