Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Наскільки місто готове до епідемії коронавірусу?
Карантин

Наскільки місто готове до епідемії коронавірусу?

Наскільки Чернігів готовий до епідемії COVID-19 та як за таких умов працюватиме медичний персонал? Міський голова Владислав Атрошенко зустрівся з медпрацівниками Другої міської лікарні, яка є базовою в Чернігові для лікування хворих на коронавірус.Місто забезпечує медичний персонал захисними костюмами, відшиваються багаторазові маски. Закуплено дезінфікуючі засоби, антибіотики. Триває закупівля необхідного обладнання.

Володимир Фаль, головний лікар Чернігівської міської лікарні №2: «Из защитных костюмов мы получили уже 460, еще 40 довезут. Здесь все нормально. Мы получили деньги на ИВЛ. 2 ИВЛ уже завезены, еще один буде завезен сегодня».

За словами головного лікаря, медперсонал на перший час забезпечений засобами захисту. Наявні в лікарні захисні костюми забезпечать 9 днів безперебійної роботи медиків. Відшивається ще тисяча таких костюмів. Планується закупівля 7 апаратів штучної вентиляції легень. Весь медперсонал, що контактуватиме з хворими, отримуватиме підвищену заробітну плату.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«Те врачи, которые контактируют с больными, будут получать на руки 16 тысяч гривен, медсестры – 14 тысяч, младшие медсестры – 12 тысяч. Это уже за вычетом налогов».

У інфекційному відділенні Другої міської лікарні є 17 боксованих палат на 45 ліжок. У разі необхідності тут зможуть організувати 80 місць. За великої кількості інфікованих їх планують розміщувати в 3-й міській лікарні, де є можливість додатково організувати 300 ліжко-місць.

Очільник міста зауважив, що епідеміологічна ситуація, що склалась в країні, викликана відсутністю своєчасних рішень.

В тих умовах, які є на сьогодні, міський голова закликав не піддаватись паніці та діяти злагоджено.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, міська лікарня №2, Владислав Атрошенко, Володимир Фаль, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект